Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted a kisgyerekeket...

Szerinted a kisgyerekeket mennyire érdekli, hogy milyen ruhában vannak?

Figyelt kérdés
Mostanában keresem a szebbnél szebb ruhákat gyerekeim számára(persze használtan), a disney-es holmikat , amik nekem tetszenek. A gyerekek is azt mondják , hogy jajj de jó , jajj de szép , de utána nem is foglalkoznak vele. Akkor csak a saját örömöre vásárolgatok?
2011. aug. 11. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Végülis igen, mert a gyereknek mindegy, mi van rajta. Persze, ha nagyobb, akkor megmondja, mit akar felvenni, mi az ami tettszik neki, de ha hazaállítasz egy használt, 100Ft-os autó mintás pólóval és tetszik neki, akkor is csodálni fogja :)
2011. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekli őket olyan szinten, mint minket, még... Kishúgom 6 éves, és szilárd véleménye van már a kissé fiús ruhákról - utálja őket, viszont a hercegnős, pónis, kishableányos, stb. ruhákat imádja. Nem a márka, az ár érdekli őket természetesen, hanem a szín, minta...
2011. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy a fiamat egy picit sem érdekli, hogy mit adok rá csak gyorsan tegyem, mert türelmetlen (: Nekem viszont fontos, hogy a ruhái passzoljanak egymáshoz és szépek legyenek.
2011. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Nem tudom, mit vársz tőlük, végeredményben csak gyerekek, nem fogják minden egyes öltözködéskor megjegyezni, hogy mennyire jó a szabása vagy az anyaga...

A sógornőm egyik évben két óriási táska ruhát vett a lányának (5 éves)A kislány végignézte, megköszönte, félretette. Anyuka órákig nem tért magához, hogy milyen már ez a gyerek, SEMMINEK NEM TUD ÖRÜLNI.

Mi szintén órákig nem tértünk magunkhoz, én személy szerint nem láttam még olyan gyereket, aki extázisba esik egy táska ruhától.

2011. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Én pl gyerekként utáltam ha karácsonyra ruhával leptek meg...nekem játék kellett (:
2011. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Christina A. ***** válasza:
Szerintem mindegy egy egészem kicsinek, a lényeg hogy kényelmes legyen... Pl: A habos-babos ruhacsodák nem túl kényelmesek, a tűllcsodák meg nem légáteresztőek, iritálják a bőrt, persze a kicsik bájosak bennük, de nem biztos hogy ez jó nekik...
2011. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
általában kisiskolás korig nem érdekli őket. utána annál inkább.
2011. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Én a bölcsiben már megfigyeltem, hogy megnézik egymás ruháját és meg is szokták beszélni, hogy kinek milyen ruhája van. Megmondják a másiknak ha tetszik valamelyik ruhája. A kisfiam úgy jött haza pár hete a bölcsiből, hogy ő most már mindig a Thomas a gőzmozdonyos nadrágjában fog menni, mert a Blanka mondta neki, hogy szép. Meg aztán nem tudom, hogy más gyereke milyen, de az enyém szokott válogatni, mondjuk meg is kérdezem tőle, hogy melyik ruhát venné fel szívesen.
2011. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb gyerekem fiú, néha megnézi a mintát a ruháin, de különösebben nem foglalkozik vele. (3 éves lesz)

A lányaim viszont szeretik, ha ruhákat kapnak, a Tesco-ban is mindig odamennek megnézni, van-e új ruha, milyenek:)

Ők 8 és 11 évesek.


Összességében úgy érzem, mégis nekem, az anyjuknak a legfontosabb, hogy szép ruhákat vegyek nekik:) Engem örömmel tölt el.

2011. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

hát ez nevelés kérdése is szerintem


én örülök neki ha a gyerekeim saját maguk választják a ruhájukat ovikezdés óta de mindig kikérik a véleményem

"Mama a piros és zöld jó együtt?" :-)))


egyszerű jól kombinálható ruháik vannak

és a lányom szerencsére nem szereti a pinket .-)))


igazán érdekeli kb 5 évesen kezdtek el őket addig nem volt fontos mit vesznek fel ált kiszedték a legfölsőt és azt vették fel

2011. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!