Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legjobb megoldás az...

Mi a legjobb megoldás az éjszakai bepisilés ellen? Hagyjam bepisilni, vagy keltsem fel, vagy adjak rá ismét pelust?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves elmúlt,szépen ahogy kell,szobatiszta lett.Az elmúlt 1,5 hétben viszont éjjel,egyik napról a másikra bepisil.Szól,hogy Anyu pisilni kell,de ha bemegyek,akkor már pisis a ruhája. Nem érte őt semmi családi probléma. Tanácstalan vagyok:(
2011. aug. 13. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik fiam is 3 éves múlt(májusban)és én adok rá éjszakára pelenkát(nappal,és a délutáni alvás alatt abszolút szobatiszta).Sokszor száraz(mert szól,hogy pisilnie kell),de van,hogy sok pisi van benne reggelre.Én a helyedben nem aggódnék,mert 5 éves korukra "kell" ágytisztává válniuk.A nagyobbik gyerekem(szintén fiú)2 évesen ágy és szobatiszta volt(magától).Mégsem aggódom,bőven elég,hogy nappal nem kell,így nem lesz gond a szeptemberi ovi kezdéssel sem.
2011. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,hogy a barátnőm kislánya majd 1 éve szobatiszta(szintén 3 éves múlt),de nem ágytiszta!A délutáni alváskor neki sem kell pelenka,de éjszakára igen.
2011. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem adj rá nyugodtan éjjelre pelust, le fog róla majd szokni, de jobb, mint mindig pisiben úsznia.
2011. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, 6 éves korig normális, ha éjjel bepisil. Mikor vetted le róla éjjel a pelenkát? Lányom első 4 éjjel bepisilt. Felkelteni nem szabad-most olvastam pont erről. Légy kicsit türelmes, ha nem múlik, kérdezz rá dokinál, védőnőnél. Én egyenlőre nem adnék rá megint pelust.
2011. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De kb 1 hónapig abszolut nem kellett pelus,csak egyik napról a másikra. Tudom,hogy nem jó a pelenka megoldás,de azt sem szeretném,hogy tiszta pisisen ébredjen. Főleg most műtötték köldöksérvel,az meg nem érheti viz.
2011. aug. 14. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor megvan az ok!Nem csak a családi probléma válthatja ki,hanem bármely más trauma!Egy műtét bőven bele fér ebbe a kategóriába.Ebben az eetben add rá vissza,és várd ki türelemmel,amíg minden vissza áll a régi kerékvágásba.
2011. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!