Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányomnak jó mese-e a...

3 éves lányomnak jó mese-e a Bambi?

Figyelt kérdés
Eddig Mickey egeret, Micimackót nézett, meg persze Thomast.
2011. aug. 15. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még nem értené
2011. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Elég sok gyerek teljesen kiakad tőle, hogy meghal Bambi anyukája ezért ilyen idősen nem ajánlott megnézetni vele.

Inkább Csipkerózsika, Hófehérke, Hamupipőke stb. Ezek az igazán klasszikus régi disney mesék.

2011. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 15. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Habár én emlékszem, anyuék sokszor mesélték, hogy elvittek minket moziba a Bambira anno és féltek, hogy végig üvölteni fogok, mert még pici voltam, de állítólag néma csendben néztem végig az egészet, és akkor kezdtem el üvölteni, mikor vége lett.:) Viszont arra tisztán emlékszem, hogy megnéztem valamikor, amikor tesómmal voltam otthon egyedül, már nagyobbacska, kisiskolás fejjel, és utána sírva hívtam fel anyát...
2011. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkora trauma volt anno, hogy ha meghallom a mese nevét kiráz a hideg, ha megy a mese a tv-ben azonnal elkapcsolom, egy kockát sem akarok látni....
2011. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17%

Szerintem tökéletes mese neki, én kb. 2 éves voltam amikor először láttam, anno minden nap kikölcsönöztük!!!Persze én is sajnáltam Bambi anyukáját, de nem omlottam össze lelkileg, én is inkább a végén szoktam pityeregni.A mostani kisgyerekek meg valószínű azért nem bírják ezeket az aranyos meséket, mert már réges-régen láttak sokkal durvábbakat is, és nyomot hagytak bennük, ezért már a normális meséket sem képesek végignézni!!!!!!


L/15

2013. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!