Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon csúnya sebes a 22...

Nagyon csúnya sebes a 22 hónapos lányom lába. Mivel kenjem? (képpel)

Figyelt kérdés

Bolha csípéseit elvakarta, mi pedig folyton leragasztottuk, a sebtapasz meg felszedte a sebet. Most már csak betadinnal kenjük,így sebesedik, de piros pöttyök vannak körülötte. Vigyem dokihoz? Mivel kenjem?

[link]


2011. aug. 17. 16:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp orvoshoz vinném!Ez azért elég csúnya szegénynek!!!Én nem várnék semennyit sem vele már most vinném az ügyeletre!
2011. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túlzok, de én még az ügyeletre is bevinném, hogy nézzék meg, kezeljék le!
2011. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez így képen nagyon csúnyán néz ki,én nem vártam volna meg hogy ilyen legyen! Szerintem mindenféleképpen vidd el orvoshoz!
2011. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami borzasztó csúnya,hatalmas seb,én mindenképpen orvoshoz vinném minél előbb nehogy elfertőződjön.Szegénykének fáj is biztosan nagyon:(
2011. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyen néz ki,azonnal orvos.Eü-s vagyok,bár nem a sebészeten,de szerintem ez el van fertőződve már most.
2011. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Te Jo Eg!! Szegenykem. Igy kep alapjan nagyon szornyunek tunik. Szerintem vidd el dokihoz nehogy el legyen fertozodve. Nincs korulotte megduzzadva? Szerintem mindenkeppen lassa doki. Lehet valami antibiotikumos keremmel hamarabb helyrejonne ami csak receptre kaphato . remelem minel hamarabb helyrejon.
2011. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hétfőn egyébként voltunk az ügyeleten, a doki nem volt ott csak egy mentős. Ő mondta, hogy egyáltalán nem csúnya,hagyjuk szabadon és kenjük betadinnal, attól szépen rendbe fog jönni. (akkor még nem volt pöttyös körülötte, és seb sem volt rajta)
2011. aug. 17. 17:06
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem a helyedben nem érdekelne,hogy hétfőn mit mondtak,ismét vinném!Most!
2011. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Doki. A fiamnak egy egycenti átmérőjű seb van a fején, mert kaparja folyamatosan, voltam vele dokinál, antibiotikumos krémet kapott rá, mert kezd elfertőződni, és nem szabad ragasztani.
2011. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!
2011. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!