Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! 26 hónapos kislányom...

Segítség! 26 hónapos kislányom, bölcsis, de olyan beteges, hogy már kész vagyok. Hetek óta köhög: csúnya, felszakadozóan, már kaptunk egy halom antibiotikumot, de semmi javulás. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
alergia?
2011. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nigra ***** válasza:
A gyerekek nagy része sajnos lebetegszik ha bölcsibe kerül. Viszont itt jön egy kis OFF. A 26 hónapos az már 2éves.....tehát már nagyon nem hónapos...egy két éves gyerek már nem baba, ne haragudj. Amúgy meg tényleg keressetek meg egy allergológust mert szerintem házipor-atka allergia lesz. Lehet hogy a bölcsiben sokkal több van mint otthon.
2011. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bár az én babám még csak 8hós, konkrétan dec15óta beteg. ma van vége a 2ik antibiotikum kurának abban a kevesebb mint 1 hóban. ugyanez h köhög, szörcsög, nagyon náthás, és szilveszterkor be is lázaodott. teljes kivizsgálás volt: mellkasröntgen, vér-vizelet vizsgálat. szerencsére semmi komoly baj nincs, atipusos korokozó valószinűsithető lett a végeredmény...nem kell mondjam ezen kura után sem változott sok minden,kivéve a láz eltűnése.

azt mondták,h valsz nagyok a mandulái, és ott van egy "bacitanya" ezért csütörtökön megyünk fül-orr-gégészhez,s ha beigazolódk,akkor 1éves kora utá ki lesz neki véve. meglátjuk...

lehet h nektek is hasonló dolog van a háttérben

2011. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Második válaszoló, 26 hónapos vagy 2 éves elmúlt, szerintem tök mindegy, de nem baba, ilyet nem is írtam, kislányom van a kérdésemben. Már ne is haragudj.
2011. jan. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!