Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most valami hasmenéssel...

Van most valami hasmenéssel járó vírus?

Figyelt kérdés

Ma már kétszer voltam wc-n, úgy hogy ment a hasam és szerintem még fogok is...

Van most valami vírus, vagy csak olyat ettem, amit nem kellett volna? Mert ha utóbbi, akkor nem megyek orvoshoz, hanem kezelem itthon.Mi jó a hasmenésre?


2011. jún. 21. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos biztos van ugyanis ez a jo meleg nagyon jó táptalaja a baciknak,virusoknak.Amúgy a kajátol valo rosszullét is nagyon elképzelhető ugyanis meleg van és ha valamit nem jol tárolnak a boltba,hiába veszed meg ugy hogy még 2 honapig jo a szavidelye ha mégis romlott,ezt onnan tudom h belenyulam nemrég egy romlott tudoba és mondjuk ugy kikivánkozott nekem is,a vicc h a szavidő sokáig jo volt és nem is volt savanyu,legalábbis pont olyan volt amikor nem tudo eldön teni hogy a turo savanykás vagy romlott.Szerintem még kezdődö romlás volt,ami nm felismerhető,de arra elég volt hogy csináljon egy jo gyomorrontást.Szóval nem tudsz eléggé ovatos lenni.Sokszor tényleg hiába veszel meg dologak ha más az gázos.Probáld meg otthon kezelni aztán ha tovább tart mint 3 nap akkor doki.Amúgy nagyon jo az alma,mert a bélfalra jotékony hatásu.Ajánlok még egy kura probiotikumot pl.normaflore,de van ez a lactiv is.

[link]

Még annyi hogy az étcsoki is megfogja a székletet.Ha menned kell valahová akkor meg imodiumot vegyél be.

2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sóba, vízbe főtt burgonya. Csak magában. ( nem 2 csirkével). Széntabletta, korlátlan mennyiségben. Imódium. Gyógyszertárban vény nélkül kaphatók. 2 alkalommal hasmenés, még nem járvány, és nem is igényel beavatkozést. Jut eszembe, még nagyon jó a Sport szelet is. Főleg az étcsokis változat. De ha kövér vagy, akkor marad a burgonya.
2011. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

A normaflor-t ismertem, segített már egyszer. Étcsoki és alma van itthon, majd kipróbálom őket!

2011. jún. 21. 15:08
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszi a választ!

Valószínű valami romlottat ettem, mert azóta már a páromnál is kijött ez a nyavalya(ugyan azt ettük)...

2011. jún. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!