Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereketekkel még...

2 éves gyereketekkel még használtok babakocsit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én még használtam 2 évessel. Most 2,5 éves, most hagyjuk el a kocsit, de még gondolkozom rajta, hogy hétfőn (kórházba kell mennünk messzire) újra befogom a babakocsit.
2011. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi már nem használtunk.

22 hós volt, mikor kistesója született, de már akkor sem kellett, ha jól emlékszem, 20 hóig.

De sokat bír gyalogolni, szeret is, és arra jön, amerre kérem szerencsére.

2011. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy éves a kisfiam, és már most nagyon ritkán használom, ügyesen jár csak még nem mindig arra amerre én szeretném :) Ha elfárad, felveszem, aztán két perc múlva le akar menni és egyedül jönni, néha még a kezemet is lerázza, nem akarja fogni. Nagyon örülök ha elhagyjuk a babakocsi korszakot, mert utált egyhelyben ülni benne, örökmozgó.
2011. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a tesó oviba megy szeptembertől,és szeretnék időben leérni,így igen előveszem.
2011. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jövö hónapban lesz két éves,még kocsizunk ha megyünk valahova,hol kiszáll hol visszaül...szereti.és nekem is jó mert ha ráun a sétára nem kell cipelnem.másrészt novemberben jön a tesó,ha nem szokik le akkor testvérkocsi lesz.
2011. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért még kéznél van ha kell de már ritkábban használjuk,pl ha messzebbre megyünk vagy ha többmindent akarok venni a boltba és nincs kedvem cipelni.Ő amúgy még mindíg szeret kocsikázni.(2 éves)
2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!