Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos, eddig jól alvó...

20 hónapos, eddig jól alvó kislányom miért ébred éjjel sírva?

Figyelt kérdés
Kétszer háromszor is megébred mondogatva: anya, anya anya gyorsan egymás után, aztán ha kérdezem mi a baj kicsim? Akkor mondja víz, víz víz. Már egy hete csinálja, de iszik is rendesen. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tegyek?
2009. ápr. 16. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos szomjas. Lehet ahogy bejött ez a jó idő több vizet igényel a szervezete. Ha iszik és utána alszik tovább akkor nincs gond. Nekem is csinálta a két éves lányom egy két hétig aztán abbahagyta. Úgyhogy szerintem ne aggódj!

Persze neked rossz, de hátha csak pár hétig tart nála. Nappal itasd többet! Hátha keveset iszik!

Esetleg még arra gondolok, hogy melege van. De nem biztos.

2009. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom szintén 20 hónapos. Ugyan ő nem szól nekem, de van hogy felsírdogál, aztán nyúl az innivalójáért. Iszik, és visszafekszik. Én a maradék 4 hiányzó fogára gyanakszom. Azok kegyetlenek.

Lehet, hogy a te lányodnak is jön a foga?!

2009. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez van 20hós fiammal, csak ő nyekereg egyet, sztán azt mondja, h tea, tea, tea.

Nem tudok vele mást mint megitatom, és viszem át közénk, mert nem marad utána már a saját ágyába.

2009. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!