Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Izzadtságszag 5 évesnél?

Izzadtságszag 5 évesnél?

Figyelt kérdés
Már 4 évesen is éreztem rajta,elég kellemetlen szagú,szinte a felnőttekével vetekszik.Használtam eleinte hintőport neki,aztán az kevés lett.Most Bionsen deot használjuk,alumíniummentes,ez bevált neki,de hát deo egy kisgyereknek?!Járt más hasonló cipőben?Mitől lehet,normális egyáltalán ez?A doki nem tud normális választ,hintőport javasolt.
2011. aug. 24. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó ,hogy milyen mértékben izzadós valaki és mennyire jellemző az verejtékszag nála.

Az általad alkalmazott dolgoknál sokkal többet nem tudsz tenni szerintem.

Az én 5 éves gyermekemnél még nem érzem,de például a testvérem 11 fiánál már határozottan.

A múltkor mikor több napig it volt,súgja a férjem,hogy kéne neki szólni 2 nap ittlét után,hogy menjen zuhanyozni este.Szóltam neki,hogy menjen zuhanyozni,a válasz én már fürödtem :-O...mondom neki MIKOR? azt mondja otthon...az két napja volt modtam,úgyhogy ideje menned drága :-D .

2011. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bőrgyógyásznál voltatok? lehet valami baktérium :/

olvastam, hogy sima alkohollal kell letörölni a hónaljat és úgy hintőporozni, ez pár nap alatt megszünteti, de 5 évesnek nem tudom jó megoldás lehet-e

2011. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom már csecsemőként is izzadtságszagú volt a nagy melegben. Sokat törölgettem illatos nedves kendővel. Most 8 éves, mindig van nála nedves törlőkendő, izzadásgátló és gyerek parfüm. :)
2011. aug. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hőségben nem csoda.
2011. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!