Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeptember 10-én lesz kétéves...

Szeptember 10-én lesz kétéves a kisfiam. Köldöksérve van. Van még esély, hogy visszahúzódik és várnak a műtéttel, vagy meg kell műttetni? Mennyi időt várnak a műtéttel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában 3 éves kor körül műtenek sérvet. Sajnos nagyon nagy az esélye, h most már csak műtét lesz. Engem a 3. szülinapom előtt műtöttek lágyéksérvvel. Egyébként anyukám szerint nem kellett engem félteni. Műtét után, amikor még nem szabadott volna ennem, beleettem a kajájába, de semmi bajom nem lett. Másnap meg egy kisfiúval ugráltam a kórteremben. Sztem a gyerekek jobban bírják az ilyen beavatkozásokat.
2011. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köldöksérv tapasz esetleg segíthet még?
2011. aug. 24. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, h próba, szerencse. Ártani nem fogsz vele. Jobbulást!
2011. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. nagyon remélem, hogy mégsem lesz műtét...
2011. aug. 24. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap elott mitottek a fiamat lagyekservvel, es 20 honapos lesz meg csak! sajnos a servet csak is mutettel lehet helyre hozni! es nalunk az nap haza engedtek!

igaz faj neki meg alig bir mozogni az en kis eleven fiam aki egesznap nem all meg amugy most fekszik meg mesezik egesznap de remelem hamarosan visza all a regi kerekvagasba!

2011. aug. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!