Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet a hőségtől a rengeteg...

Lehet a hőségtől a rengeteg alvás és a puffadt táskák a szem alatt?

Figyelt kérdés

2.5 éves lányom mióta kánikula van napi 15 órát alszik !!!!!! Sztem rengeteg. Este 9-reggel 9-ig és délután 3 órát. Kint sem vagyunk a játszón ill. alig, tehát nem fárad ki, mégis délben azonnal elájul holott délelőtt 9kor kel.


A pici testvére nem alszik ennyit. És reggeli ébredésnél ma olyan furcsa volt az arca. Puffadt, táskás volt a szeme alatt. Valami baja lehet, vagy csak "túlaludta" magát?!!? A Ti gyerkőcötök is többet alszik a kánikulában?!!?!


2011. aug. 25. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, az enyém kevesebbet alszik. Reggel már 6:30-kor fent van, miközben 8-ig simán aludt a hőség előtt. Délben meg alszik ugyan, úgy,ahogy eddig, de tiszta izzadtan ébred. Szerintem figyelgesd kicsit, ha pár nap múlva, mikor lemegy a hőség sem változik vidd el dokihoz.
2011. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyémek mindig többet aludtak ha meleg volt/van. Én is tök kóma vagyok egész nap aludnék.

Azért figyeld, hogy nem lesz-e lázas, itasd bőven folyadékkal, attól lehet aluszékonyabb, hogy a meleghez képest nem iszik eleget!

2011. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utolsó, köszi!


rengeteget iszik ,azzal nincs gond.

akkor vagy alacsony vérnyomást okoz nála a meleg és emiatt, v. vérszegény...

2011. aug. 25. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy csak maga a hőség lefárasztja anyira a szervezetét, hogy ettől aluszékony. persze az is lehet, hogy bujkál benne valami. nekem meg állandóan fáj a fejem a hőségben, pedig jó a vérnyomim... megterhelő ez fizikailag.
2011. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!