Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a szem alatti karikákat? Vmi olyan módszer kelene ami már vkinek bevált HELP! Tartós megoldás kellene nem korrektor. Diéta kenőcs masszázs vmi. És nem az alvás hiánya miatt van.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet.

Ha genetika miatt ilyen, akkor nagyon látványosan nem fog eltűnni.

Nézd meg a sztárokat, nekik is karikás a szemük, pedig minden pénzük és lehetőségük megvan, hogy eltüntessék, mégsem tudják. Csak a smink és photoshop marad.

Én már megbékéltem az enyémmel :/

2011. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mmint annak, akinek alapból ilyen. nem mindenkié.
2011. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szemkrémet ütögesd vagy a gyűrűsujjaddal körkörösen masszírozd bele.Ez hat a pici erekre és a nyirokrendszerre is.A jegelés is jó.
2011. szept. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
fekete nadálytő krém,naturland. nekem valamennyire használ. meg méregtelenítő teát igyál.
2011. szept. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a vietnámi balzsam segített, lefekvés előtt (közvetlenül előtte)kend a szemed alá és úgy aludj. Nekem már másnap halványította, de ha genetikailag vagy ilyen, akkor nem tudom.... Remélem Neked is beválik ;)
2012. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!