Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi napközibe vagy magánov...

Családi napközibe vagy magánoviba vigyem a gyermekem, mert nem vették fel oviba sajnos? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Januárban lesz 4 éves és már nagyon vinném valahova gyerekek közé. Csak délelőtti foglalkozásra gondoltam, mert egész napra rengeteg pénz lenne és délután nagyival lenne míg haza nem érnék. (Szeptembertől dolgozom)Melyiket ajánljátok, esetleg konkrét tapasztalat Budapest 20. kerületben?
2011. aug. 25. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Családi napköziben vegyes a korcsoport, magán óvodában meg óvodás korúakkal van.

Én a magán óvodát ajánlom, ha azt is meg tudod fizetni.

Sokkal célzottabban tudnak velük foglalkozni, mert egykorúak,és nem csak felügyelik őket hanem foglalkoztatják is.

Ez persze általánosság, konkrét esetek eltérhetnek,de mifelénk így van.


A környéken nem vagyok ismerős sajnos.

2011. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocs, hogy visszakérdezek, de hogyhogy nem vették fel oviba? pláne budapesten? :O
2011. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!