Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítónőt szeretnék fogadni,...

Takarítónőt szeretnék fogadni, mire figyeljek vele kapcsolatban és milyen elvárásaim lehetnek felé? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2 éves fiammal vagyok itthon, 18 hetes terhes vagyok, ciki, nem ciki, nem tudom megoldani a házimunkát, így erre a döntésre jutottunk a férjemmel.

Interneten, újságban adjak fel hirdetést?

Ismerősöktől nincs info.

Vidéken mennyit kérhet óránként? (Kecskemét)


2011. máj. 22. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Te ismered a férjed ízlését... :)
2011. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én régebben vállaltam ilyen munkát,(már nem,nincs időm rá)szerintem az a lényeg,hogy fogalmazd meg világosan,mi az elvárásod.Benyúlhat-e rendet tenni a szekrényeidbe,vagy a vasalt ruhát csak hagyja elöl és te elrakod.Milyen segítséget vársz tőle? Csak az olyan munkát,amit te nem bírsz megcsinálni(függönymosás-ablaktisztítás-csempe vízkőtelenítés),magyarul nagytakarítás-jellegű dolgokat mondjuk kéthetente,vagy rendrakás is a feladatai közé tartozzon?(Én mondjuk ezt nem szívesen csináltam,mert az időm nagy része ezzel ment el,hogy a széthagyott holmikat pakoltam és az értelmesebb munkákkal csak ez után kezdhettem el foglalkozni) A magam részéről annak sem örültem,ha a család azzal a felkiáltással már mondjuk a vasárnapi ebéd utántól kezdve nem mosogatott el,hogy csütörtökön úgyis jön a bejárónő.Én óradíjban dolgoztam,megbeszéltük,hogy milyen munkákat várnak el tőlem,én megmondtam,hogy ez alkalmanként kb hány órát vesz igénybe.Előzetes egyeztetés után extra dolgokat is bevállaltam,de erre külön megállapodtunk(pld.kamra nagytakarítása)Ez 7 éve volt,akkor 500 Ft volt az óradíjam,nem tudom,ma mennyivel számolnék.
2011. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló egy kicsit ízléstelen,de tényleg,szerintem fontos,hogy ne egy szexbomba legyen,és középkorú.Hogy elég igényes-e a munkájára,és tudja-e,hogy mit mivel kell tisztítani,azt az első nap tudod csak megállapítani.Ha mondjuk domestossal szeretné a mosdókagylót kitisztítani,akkor kezdhetsz gyanakodni,mert oda bizony csak a vízkőoldót is tartalmazó tisztítószerek hatékonyak,és ezt egy takarítónőnek,aki ebből él,illik tudnia.
2011. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infokat!!
2011. máj. 22. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne nézzen ki jobban mint Te! Erre figyelj.....
2011. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok!
2011. máj. 23. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen CSAK ismerős által ajánlottat választanék !
2011. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tudok ötletekkel szolgálni,de... :)

22éves gyermekemet egyedül nevelő nő vagyok.Nem mellékesen munkanélküli.Ugyan takarítónőként még nem dolgoztam,de itthon a háztartást én vezetem,úgyhogy némi fogalmam van a dologról:)

Találtál már valakit?

Ha nem,kérlek vedd fel velem a kapcsolatot(nagykőrösi vagyok).

2011. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megbeszélem a férjemmel és jelentkezem.
2011. máj. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!