Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fogadsz takarítónőt?

Miért fogadsz takarítónőt?

Figyelt kérdés
Miért van ha gyesen vagy, takarítónőd? Mennyi a havi bevételetek, hogy ki tudjátok fizetni?
2011. jún. 6. 15:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Azért, hogy többet lehessek a két gyerekkel, egyébként gyeden vagyok, a nagy 3 éves lesz, a kicsi 1,5 éves és igen, ki tudjuk fizetni szerencsére, én meg nem vagyok estére mosott kaki, mire a párom megérkezik. Pontos havi bevételt ne várj, még egy anonim oldalra sem fogom kiírni...
2011. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha megengedhetném magamnak lenne,és azért,mert egy gyermek gondozása,nevelése 24 órás műszak.
2011. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem azért fogad takarítónőt, mert lusta, nincs ott a házicseléd (az anyja). Elnézést, ha megbántottam valakit.
2011. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ugyan nincs takarítónőm, de ha anyagilag (bőven) megengedhetnénk, akkor lehet, hogy lenne. Legalább nem mérgelődnék minden nap azon, hogy most csináltam nagytakarítást, és már nyoma sincs.

Két kicsi gyerek mellett kosz meg termelődik rendesen.

2011. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 15:28! Ez butaság! Nekem ugyan nincs rá keretem, de ha lenne, fogadnék. Sokkal több időt tölthetnék a gyerekekkel, több időm jutna magamra, ráadásul kenyeret adnék vele valaki kezébe.

Amúgy pont az anyukámtól nem várom el, hogy helyettem dolgozzon.

2011. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha az lustaság,hogy egész nap a gyerek után loholok,és játszunk,és mesélek neki,és énekelek,akkor vállalom.Anyám meg soha nem volt házicseléd.
2011. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Én nem fogadnék, ha telne rá, akkor sem. Az én lakásomat szeretem én karban tartani, főleg a konyhát. Na, meg aki gyesen van, igazán ráérne takarítani, hiszen más 2 munkahely mellett csinálja, és jut idő a családra is.

Ez a nem jut idő semmire, csak egy nagy kifogás...

2011. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Mert az így megspórolt időt a gyerekekkel töltöm (sokan vannak :)), jut időm magamra is, meg tudom fizetni, miért ne bíznám másra?


Hetente 3x jön, takarít, vasal. Nekem ez óriási segítség.

2011. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Mert lusta vagyok, és mert megtehetem.

Ugyanolyan, minthogy minek veszel robotgépet, mikor kézzel is tudnál tésztát dagasztani...

2011. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Hozzám egy lány jár addig vigyázni a kislányomra míg én takarítok, pakolászok.

Párom nagyon sokat dolgozik, nincs rokonunk kb 200km-es körzetbe senki.

Kerestem takarítónöt is, de azzal nem vagyok kisagítva, mert nekem arra nincs idöm hogy pl a pincét rendbe tegyem, kiszelektáljak mindent. ha a párom itthon van hétvégén akkor egyikönknek sincs erre ereje.

vagy pl elrakosgatni a picic kinött ruháit stb...

ezeket nem akarom egy idegenre bízni, és találtam egy lányt aki eljön és vagy itthon leköti a gyerekemet, vagy elviszi sétálni.

olyan lenne jó aki köztes, vagy is néha csak takarítani kellen, néha meg kicsit lekötni míg én pakolászok.


lehet lustaság, de nem hinném hogy ez baj.


max páran féltékenyek erre.

2011. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!