Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » LEGO Duplo-t szeretnék a...

LEGO Duplo-t szeretnék a kisfiamnak karácsonyra. Hol tudnék venni (Vác és környékén) v. rendelni jót és egyben olcsót? Karácsony előtt szokott akcióban lenni?

Figyelt kérdés
CS
2010. okt. 6. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly karácsony előtt a tescoban volt lego akció, mindenre 25%. Először azt hittem, tuti rendes áron lesz, csak felé írták a drágábbat, de amikor megláttam, én sem hitte el, valóban meg volt a kedvezmény. Szerintem még várj a vásárlással, karácsonykor biztosan lesz nagyon jó kedvezmény Legokra. Nálunk is kedvelik a gyerekek a legot, a nagyobb a mai napig eljátszik a duplóval, hihetetlenül strapabíró, tipikusan több generációs játék.

Egyébként bababörzéken lehet még kifogni, de azok már használtak. Én egyszer használt cikk piacon vettem elég elérhető áron duplokat.

2010. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi tavaly karácsonyra vettünk a lányomnak Duplot akciósan a Tescoban. Utólag megnéztem játékboltban és ténylegolcsóbb volt így. Egy nagy dobozos (ebben tartjuk az összeset) mellé adtak egy kisebb csomagot ajándékba.


Szerintem is várj még vele. Biztos idén is lesz hasonló valamelyik nagy áruházláncnál.

2010. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!
2010. okt. 8. 08:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahogy keresgélek a duplo-k után, mindig rábukkanok abrick játékokra. Számomra olcsóbbnak tűnnek. Minősége milyen lehet?
2010. okt. 14. 20:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek segít: Idő közben sikerült jó áron (duplo félár) szerezni olyan építőkockát (Sima-unico), ami a duploval kombinálható. Sztem totál ugyanaz, minőségre is!!! talán annyi a különbség, h a színei kissé halványabbak.
2011. febr. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!