Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a könnyen barnuló...

Milyen a könnyen barnuló gyerek? Nem kell kenni naptejjel, vagy csak alacsony faktorúval, vagy kell kenni, de a naptej ellenére barnul?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell kenni őket, ráadásul a legjobb az 50 faktoros, mert nekik még érzékenyebb a bőrük. És attól még barnul, csak nem ég le !
2011. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naptejjel mindig kenni kell. Én könnyen barnultam mindig is, de be voltam kenve naptejjel, csak én negyed annyi idő alatt lebarnultam, mint mondjuk anya. :) Most már nem barnulok olyan könnyen, de még így is elég gyors.
2011. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eláruljátok, hogy barnul le a gyereketek, ha 50-es naptejjel kenitek? Tehát a naptej ellenére is barnul? Ez bőrfüggő?
2011. aug. 27. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én max. 30as naptejjel kenem a fiam. Nagyon könnyen barnul, már tavasszal a kézfeje, ami kilátszott a pulcsi alól, már akkor fekete volt, a tavaszi napsütéstől. Most nyáron meg... A térde is olyan, mint ha koszos lenne, pedig nem, csak olyan barna. Az apja is ilyen könnyen barnul, és nem ég, pedig ő nem keni magát soha semmivel. Én is barnuló voltam, ma már kicsit nehezebben, de még mindig barnulok...
2011. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, kislányomat aki 2 éves, én már nyár elejétől kentem 30 faktoros avonos majd niveás naptejjel, még akkor is amikor csak úgy sétálni, biciklizni mentünk, a kis karját + arcát, lábszárát mindig bekentem, így nyár végén olyan mint egy néger:) Szerintem aki jól könnyen barnul az naptejezés ellenére is bebarnul, főleg ha sokat van udvaron!
2011. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hónapos, 50 faktoros naptejjel kenem. Mivel még pici, nem viszem napra, de neki annyi is elég, ha pár percet éri a nap mondjuk a babakocsiban. Olyan szép barna! Mindenki mondja, hogy jobb színe van, mint nekem. :D
2011. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pici koruk óta 10-es vagy 8-as naptejjel kentem a gyerekeket. Most 3 és 6 évesek. Még soha nem égtek le egy picit sem. Nagyon szép barnák, nyár végére feketébbek, mint egy félvér néger kisfiú az ovis csoportban. Az sem volt baj, ha véletlenül elfelejtettem őket bekenni. (bár ilyen csak egyszer fordult elő)

2011. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom könnyen barnuló. Ezt úgy értem ha nap éri (persze ésszel és még akkor is kenve!) nem rákvörös lesz hanem csak kicsit piroskás lesz ami reggelre barnul. Olyan a lányom mint a kapuccsínó :) De! Nyár elején még szigorúan kentem 50essel, aztán 30-cal, majd 20-szal.
2011. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!