Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg borzasztóan alacsony...

Tényleg borzasztóan alacsony a kisfiam?

Figyelt kérdés
11 kg, és 83 centi körül van. orvosunk ma adott beutalót az endokrinológiára, mert szerinte jobb tudni ha van valami. ezt meg is értem. Ja, 22 hónapos, eszik, iszik rendesen. (relatív, mert válogatós, de valamit mindig eszeget, levest is mindennap). nekem is alacsonynak tűnik, nem értem:( Segítsen akinek volt hasonló gondja! (egyébként lekopogom, egészséges, 52 cmel született)KÖSZÖNÖM!! nagyon kétségbe vagyok esve!
2010. okt. 4. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem alacsony, de itt a táblázat szerint alul van, mondjuk nincs még másfél éves, de én úgy gondolom, h semmi baja nem lesz, kicsit komolyan veszi magát a doki. ennek ellenére azt ajánlom, h vidd el, az ördög nem alszik...


Mi is voltunk fejlődésneurológiai vizsgálaton, nekünk is negatív lett, de legalább megnyugodtunk.

[link]

2010. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az én csemetéim 23hósak (iker lánykák) 12kg 82cm:) az orvos azt mondta semmi baj ! te se aggódj! ez csak a genetika:)
2010. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugodtam, köszönöm! akkor nemcsak én vagyok így ezzel! de persze elviszem, jobb tudni...
2010. okt. 4. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ti mekkorák vagytok az apjával?

Amúgy az én 20 hónapos fiam 14.5kg és kb 90 cm. Ő 58 cm-mel született

2010. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NAgylányom most 28 hós, 90 centi és 12.5 kg.

3 hónapja még csak 86 centi volt...

Szerintem se félj, de örülj, hogy ilyen lelkiismeretes dokid van! Jobb félni ,mint megilyedni..

2010. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! én 165 cm vagyok, az apja 175...
2010. okt. 4. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam (23 hónapos) is kb ekkora, jövő hónapban megyünk a védőnőhöz, kíváncsi leszek, ő mit mond. Ő 53 centivel született, és mi sem vagyunk túl magasak. Én 156 cm, a férjem pedig 168 cm, szóval szerintem nálunk ez genetika.
2010. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem alacsony. Az én fiam 3 évesen csak 20 centivel több, szerintem tavaly ilyenkor kb. ekkora lehetett, mint a tiéd.
2010. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam! Majd ha kiderül valami, azért még fogok írni, bár nem tudom mikorra kapunk időpontot. remélem hamar...
2010. okt. 5. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!