Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyra babakonyhát...

Karácsonyra babakonyhát szeretnék a két és fél éves lányomnak, de melyiket vegyem ami stabil, és nem ici-pici és nem alacsony?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
www.tulli.hu oldalon a Bon Appetit nevű konyha.Mi ilyet vettünk karácsonyra.11680 ft.De a Müllerben is lehet kapni,9ezer valamennyiért.95 cm magas.
2010. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is pont azt a fajtát nézegetem éppen...olvastam a véleményeket is, lehet én is azt veszem.sajnos Müller közel s távol nincs itt, lehet megrendelem.
2010. dec. 6. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mi is a tulliról rendeltük volna,csak szerencsére írták itt,hogy a Müllerben olcsóbb.Még nem raktam össze,csak kiszedtem a részeit a dobozból,hogy megnézhessem,szerintem elég stabil.Remélem örülni fog neki a lányom.
2010. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Este megmutatom a családnak és meg is rendelem. Hát az, hogy tetszik-e a gyerekeknek sajnos csak használat során derül ki...én már nem tudok eligazodni...
2010. dec. 6. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de csütörtökön nyílik egy Müller a Corvinban Budapesten.

Nekünk nem jött be a műanyag konyha, stabil, meg nem is volt olcsó, de nekem csalódás volt. Gondolkodok erősen, hogy csináljunk egyet, nézzétek meg azért ezt is:

[link]

Ha ügyeskezű a párotok, karácsonyig még össze is jöhet.

2010. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!