Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet a sírás alvás...

Mitől lehet a sírás alvás közben/után?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom néhány napja, egész éjszaka vergődik, sokszor felsír és a délutáni alvásokból is mindig ordítva, könnyezve ébred. Nem eszik olyasmit, amitől fájna a pocak és bár nincs még foga, semmi jel nem utal arra, hogy jönne (pár napja voltunk orvosnál, ez volt az ő véleménye is). Van ötletetek, hogy mi lehet a baj?
2011. aug. 29. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem történt vele valami, amitől megijedt vagy félt? Rossz álmok is lehetnek.
2011. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy bármi rossz történt volna vele, viszont a rossz álomra már én is gondoltam. De létezik, hogy napok óta mindig ilyet álmodjon?
2011. aug. 29. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor észbe kap, hogy te nem vagy ott, ez nem lehet?.

Legalább is az én babám ezt csinálta 8-9 hósan, éjjel és nappal is álmában elkezdett sírni sokszor. Amint melléfeküdtem, megnyugodott.

2011. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás? Pont abban a korban van.
2011. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A délutáni alvásnál még el tudom azt is képzelni, hogy a fél, mert távol vagyok tőle, de éjjel velünk alszik a nagy ágyban.

Viszont a szeparációs szorongás elgondolkodtatott. Apa home office-ban dolgozott néhány héttel ezelőttig. Bármikor együtt lehettek a babával. Most, hogy végig gondolom, lehet, hogy akkor kezdődött ez a nyügi, mikor a férjem elkezdett eljárni dolgozni itthonról...

2011. aug. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!