Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvás közben miért horkol 3...

Alvás közben miért horkol 3 éves fiam, mikor nincs semmi az orrában?

Figyelt kérdés
1 hete volt beteg
2011. szept. 26. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én is horkoltam amíg ki nem szedték a mandulámat
2011. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A babóknak az orrtündér költözik az orrukba, és fűrészel. Ezt hallod valójában.
2011. szept. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínű nagyobb az orrmandulája,vagy még mindig be an duzzadva mert beteg volt.Nekünk a horkolása állandó,az orrmandula nagyobb mint a szokásos.sajnos lehet kell majd egy mandula műtét is.
2011. szept. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tegnap volt egy ilyen kérdés, bemásolom, amit oda is írtam:


"Orrmandula lesz itt a bűnös. Ha akkor van ez, amikor beteg lesz, illetve beteg, akkor egyértelműen megnagyobbodik. Az én lányomnak is az orrmandulája miatt sajnos nagyon sokáig tartottak a betegségei tavaly a bölcsis időszakában. Volt olyan, hogy antibiotikum ellenére is 7 hétig folyt az orra, vagyis el volt dugulva, nem tudott az orrán levegőt venni. Ezt mi 3 éves koráig húztuk, már minden orvos javasolta az orrmandula műtétet. Azóta sokkal jobb, egy megfázáskor 1 napig van eldugulva az orra, akkor sem olyan szinten, nem horkol éjjel. Ja a mi lányunk alvás közben sokszor benntartotta a levegőt, nem lélegzett egyenletesen, nagyon rossz volt, mert állandóan azt figyeltem, vesz-e levegőt. Javaslom, vidd el gégészetre és ott megmondják, hogy megnagyobbodott-e az orrmandulája, esetleg ha nagyon így marad, akkor később! javasolni fogják a kivételét (amitől nem kell ám megijedni!)."


És az orrmandulaműtéttől valóban nem kell megijedni (utolsónak írom), jól viselik a gyerekek, viszont utána klasszisokkal jobb a helyzet! Én nagyon örülök, hogy rászántuk magunkat. Tudom, nehéz dolog, mert mégiscsak a csöppségedet műtik, de higyjétek el, hogy megéri!

2011. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy csak egyszerűen még duzzadt az orrmandula még (mivel dolgozik még egy ideig)

ha nem javul 1-2 hétig sem -- akkor orvos


a fiamnál mindig az van betegség után 1-2 hétig horkol aztán abbahagyja

2011. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma 07:23-as vagyok,köszi utánam író,azért kicsit összeszorul a gyomrom ha rá gondolok,2.5 éves,még eget rengető nagy bajt nem okoz,de állandó a horkolás.De már csak mosolygok ha azt mondja az orvos,hogy műteni kell,mert annyi műtét vár erre a kisgyerekre,fitymaszűkülete van,meg kell azt is műteni,ki kell venni az orrmanduláját,van a füle mögött egy szövetszaporulat,azt is ki kell majd vágni.már nem merem orvoshoz vinni mert rögtön kés alá teszik szegényt.
2011. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát elhiszem, hogy összeszorul a gyomrod, a mienk sem volt másként. Elég sokat harcoltunk, hogy nem szeretnénk kivetetni. De aztán elég volt a sok betegeskedésből, miután jobban utánanéztünk, hogy később ez mennyire megkönnyíti a betegségek elviselését, végül rászántuk magunkat. Persze 2,5 évesen még lehet ám, hogy kicsi, még nálunk is azt mondták (3 éves elmúlt), hogy visszanőhet. Ha nem okoz túl nagy panaszt, akkor várhattok, nálunk már nagyon elharapódzott a dolog amikor rászántuk magunkat. Több fülgyulladás, láz, 7-8 antibiotikum tavaly téli időszakban, antibiotikum ellenére is 7-8 hétig el volt dugulva az orra, éjjel sokat nem vett levegőt, benntartotta, ez nagyon idegörlő volt. Napközben és éjjel sem vett levegőt az orrán sosem. Tehát mi ezek után szántuk rá magunkat a műtétre.
2011. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!