Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik a nagyszülőkkel laknak,...

Akik a nagyszülőkkel laknak, ott mennyit van a gyerek velük? Hány órát kb?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat előre is.
2011. aug. 30. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a nagyszülők mellett lakunk.

1 nap kb 1-2 órát van ott, van, hogy elviszik sétálni, vagy elalszik náluk du. akkor több.

2 éves a lányom.

2011. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mi anyukámmal lakunk egy házban és amikor nem dolgozik 2-3 órát is vele van, van amikor hétvégén egész nap. ha dolgunk van akkor tudjuk kire agyni. nagy segítség

nálatok mi a helyzet kedves kérdező?

2011. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mi vagy a gyerekeink nagyszüleire gondoltál? :)


Mi közös fedél alatt, de külön bejárattal és külön háztartásban élünk a párom szüleivel.

A nagyobbik fiam (4,5 éves) szinte minden nap lemegy a papához egy fél órára, ált. eszik egy jégkrémet :)

A kicsi (2 éves lesz) is sűrűn lemegy, de nem minden nap. De olyan szinte soha sincs, hogy ők elvinnék akár csak egyikőjüket is valahová.

2011. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi anyósoméknál lakunk az emeleten, de külön háztartásban. 1,5 éves a gyerkőc és általában napi 1-2 órát van lent. De van amikor már hamarabb fel akar jönni. Persze anyósomék szeretnének többet foglalkozni vele...
2011. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Mi is anyóséknál,lakunk a felső szinten.külön háztartás,egy bejáró.az én fiam másfél éves,ő olyan 2-3 órát van lent naponta.igaz néha változó.kedves utolsó,te hogy reagálsz arra,hogy többet szeretnének vele lenni a nagyszülök?
2011. aug. 30. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi mikor anyósommal laktunk volt hogy egy hétig sem látta, mert bezárkózott a szobájába és a gyerek hiába kopogott... Én nagyon sajnáltam szegénykémet, de már nem lakunk ott. Most fél év alatt kétszer jött, meglátogatni a fiamat.
2011. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi az én szüleimnél lakunk. Elméletileg lehetne külön háztartás, de mióta a férjemet elveszítettük, azóta felszámoltam a külön konyhát - nem volt erőm csak magamra főzőcskézni, a gyerek még annyira kicsi volt akkor....

Így sokat találkozik a nagyszülőkkel, foglalkoznak vele, de én is ott vagyok általában, rájuk bízva nincs minden nap, csak akkor, ha nekem mennem kell valahova. Olyankor nagyon változó, hogy mennyi idő, akár 6 óra is lehet, de lehet, hogy csak fél.

2012. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia mi közel lakunk egymáshoz anyuékkal ők 2.on mi a 8.on...tehát szinte olyan mintha együtt laknánk...Kislányunk lassan 3 éves lesz délelőtt bölcsis du anyukám feljön játszani vele másfél két órát..vagy leviszi hozzájuk attol függ kislányunknak mihez van kedve jo...
2012. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 7 es.nagyon sajnálom hogy elvesztettétek a férjedet.Őszinte részvétem..:-((
2012. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2012. dec. 15. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!