Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 3éves kortól használható...

A 3éves kortól használható gyerek laptopnak van valami értelme?

Figyelt kérdés
egy kicsit félek megvenni,mert attól tartok hogy gagyi és hangos is. van valakinek ezzel a játékkal tapasztalata?

2011. okt. 30. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom nélkülözhetetlen dolognak, csak azért vettem meg, hogy hosszabb autóutak alatt valami lekösse a gyerekeket. Erre tökéletesen megfelel, de egyébként meg annyi értelmesebb játék van.
2011. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és milyen játékok vannak benne?

a lányom szeretné nagyon,én sem vagyok ennek a játéknak a híve

2011. okt. 30. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a fiam 2 évesen kapott baba laptopot, ami kimondja a betűket, számokat, és kiírja közben a kijelzőre, ahogy nyomkodja a gombokat

2,5 éves és mostanra magától megtanulta vele az összes betűt és számot, felismeri, kimondja, elszámol 10-ig, pl ha bárhol ki van írva valami bogarássza a betűket és boldogan mondja - szóval szerintem nagyon hasznos volt, nagyon élvezi is, napi szinten játszik vele még mindig

2011. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és ennek a laptopnak mi a neve?

mert ennek már látom valami értelmét

2011. nov. 2. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a neve, hogy Első laptopom, valamelyik multiban vettük, már nem emlékszem, de nem volt drága - bármilyen hasonló jó szerintem, amin van kis kijelző és abc-t, számokat tanít
2011. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
68%
Én nem vennék laptopot 3 éves korában a gyereknek. A fiam 2 éves, és laptop nélkül is ismeri a számokat, el is számol 1-től 10-ig, pár betűt is ismer, mindez síma fából készült hűtőmágnessel :-) Rengeteget utazunk, ilyenkor pedig az úton látottakról beszélgetünk. Ha már most laptopot adunk a kezébe, szerintem elzárjuk tőle a természetet, a valódi világot.
2013. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!