Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csináljátok? (Kérdésed...

Hogy csináljátok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Meg kellene szabadulnom néhány kilótól, de ehhez nálam elengedhetetlen a mozgás. Van egy baba és egy kiscsoportos gazfickóm és egyszerűen nem tudok időt szakítani a mozgásra mellettük. Az nagyfiú 1 hét ovi másfél hét betegség itthont játszik, megfertőzve a picit is és engem is.

Ti mikor tudtok időt szakítani a mozgásra? Csak napi 1 órára lenne szükségem, de ha netalántán hozzá is jutnék ehhez, akkor már csak a "döglésre" van időm.


2011. okt. 15. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok a tanácsokra...

Reggel rohanás a suliba, aztán ülőmunka, majd délután haza, lecke, házimunka, mesélés, stb...Mikor lefekszenek, akkor még előkészítem a másnapi cuccokat, pikk-pakk 11 óra, én meg borulok fel mint a büdösbogár...

2011. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hajnalban kelek. Nem könnyű, főleg az elején, de megéri. Valamit valamiért...


Sok sikert!

2011. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, hát igen, erről van szó! Én meg még nem is dolgozom, mi lesz akkor?!


2. válaszoló, köszönöm! Fogzással és orrszívásokkal éjszakázom, nem tudok korábban felkelni egyenlőre, de talán ha lemegy ez a nehéz időszak, akkor menni fog!

2011. okt. 15. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
én a babasétákat használom mozgásra, dombos utakat választok, a nagytesó meg jön velünk kismotorral. Közben rohanhatok utána is:) Nem tudom mennyit fog használni de jobb a semminél.
2011. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.


Nekem egymás után jött a két gyerek, a második gyerek után 1 évvel belefértem a terhességek előtti farmereimbe, 55 kiló voltam. Nem fogyóztam, de a rohangászás, az állandó séta, békávézás babakocsival és a hátamra kötött másik gyerekkel lefogyasztott.


Amikor a gyerekek mentek oviba-bölcsibe, akkor mentem dolgozni, 2 év múlva már volt rajtam 5 kiló, most 5 évvel később meg 12. Reggel rohanás, nem tudok ennél korábban kelni. Aztán egész nap ülök. Az esti program meg az, hogy szaladni kell haza a lecke meg az iskolai kötelezettségek miatt, készülni, takarítani, mosógépet betölteni.

Mire lefekszenek a gyerekek, addigra annyira fáradt vagyok, hogy egyszer a számlák rendezgetése közben elaludtam a szőnyegen, és hajnalban arra ébredtem, hogy kiterültem a nappaliban, ég a lámpa és megy a tévé.

Az egész napi rohanás után meg este 10-kor tör rám, hogy éhes vagyok és elájulok ha nem eszem.


Az meg nem megy, hogy amíg a gyerekek ott vannak, tornázzak. Megpróbáltam, betettem egy dvd-t, egyből jöttek, hogy anya, a néni nem nyög úgy a tévében, gyerünk, emeld a lábad, egy-kettő, anyaaaa, én is csinálhatom, anya engem nézz, ügyes vagyok?

2011. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

heti 2x1 ora vibrációs tréning

+ diéta

nekem ez jott be

amikor elfogyott a kedvem (pénzem) az edzésre, akkor minden honap elso 5 napjaban level dieta, +figyelni az evesre, es ketnaponta fel ora P90X-re tornaztam (youtubeon keress ra a p90x before-after-re, motivalo :))

meg gyakorlatok is vannak fenn

2011. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!