Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen 3 napja hasmenés,...

32 hetesen 3 napja hasmenés, menses szerű görcsök (igaz csak naponta kb 2x), sokat fáj a hasam, hányingerem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A hasmenés nem vészes,napi 2x-3x, inni is tudok, a kicsi is mozog, de a sok hasfájás miatt aggódom egy picit...Legalul is fáj, mint a mensi előtt, de fent a gyomrom is...Ha veszek be magnerotot, alul annyira nem görcsöl utána egy jó darabig..Ugye csak gyomorrontás? Reméelm nem szülés előjele, mert még sok van hátra!!(Ja, igen..hétfőn voltam dokinál, igaz nem emiatt, csak kontrollon, de ő mindent rendben talált, méhszáj zárva, hüvelyi Uh is volt, ott is minden oké volt, pedig aznap kezdődött ez az egész) Akkor inkább csak tényleg egy pici gyomorrontás, nem?
2011. júl. 13. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás lesz, vagy savtúltengés okoz hányingert.
2011. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Befordul már a babád?

Én akkor produkáltam ezeket a tüneteket, amikor farosból fejvégű lett a babám és gondolom forgás közben mindent nyomott odabent (33 héten fordult be nekem).


A gyomorrontáshoz szerintem nem kapcsolódna mensiszerű fájdalom.

Ha ez tovább tart, akkor azért nézzen meg egy doki!

2011. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

szia!!Nekem sajnos pontosan ugyan ez a problémám!31 hetes leszek a héten,de nekem szinte az elejétől fogva volt hasi görcsöm aztán elmúlt és most 1 hete megint és hányingerem is van.Van úgy hogy éjjel is arra ébredek hogy görcsölök mintha megjönne a menstruációm.Én is magnerotot szedek.

Én majd most megyek orvoshoz,remélem nem lesz semmi baj!

2011. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat .-) Nem érzem , hogy lenne savam, de lehet, hogy igazad van, nincs tapasztalatom. A kicsi pont a héten fordult át, csak rossz irányba...Hétfő óta a feje van fent..A doki még meg is jegyezte, hogy ilyenkor kellene pont a másik irányba fordulni :-P Nem érzem, hogy vissza akarna fordulni...Rmeélem tényleg csak sav, vagy gyomorrontás, és nem komoly! Majd megírnád, hogy neked mit mondott a doki, hogy ugyanezek a tüneteid?? Köszi szépen mindenkinek :-)
2011. júl. 13. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok és ha már egy kicsit sétálok nekem is nagyon fáj a hasam. Nekem 3. terhességem és 36 éves vagyok lehet, hogy ez is számít. Ja és főleg de. hányinger, szédülés szinte minden nap. Fej fekvéses a babóca, zárt a mészály éjszaka meg a savtól nem alszom.
2011. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Persze mindenképp megírom!!
2011. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szia!!3-dik válaszoló vagyok,megígértem hogy írok hogy mit mondott a doki.Valószínű azért görcsöltem mostanában annyit mert kinyílt a külső méhszály.De te emiatt ne aggódj mert én elötte is görcsöltem mégsem volt semmi baj.Sok mindentől függhet.De azért mindenképp mondd el a dokinak amikor mész.

Boldog babavárást :)

2011. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi :-) Nekem valószínű csak gyomorrontás volt, vagy valami ilyen, elmúlt, de pont ma voltam dokinál és mondta, hogy még minden zárva van...
2011. aug. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!