Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor jelentek meg először...

Mikor jelentek meg először (hány hónapos ill. éves korban) gyerekeiteken anyajegyek és szemölcsök?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éves volt a kisfiam, amikor az első (és eddig egyetlen) anyajegye kijött. Szemölcse nincs.
2011. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 éves, eddig kb. 8 hónaposan lett egy azóta is halvány májfoltja a lábán és 10 hónaposan egy pici anyajegye a derekán. Apja és én is elég "pöttyösek" vagyunk.
2011. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem még egy hónapos sem volt,mikor megjelent rajta egy anyajegy..
2011. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak pár hónapos korában jelent meg egy anyajegy a bokáján. Nincs több neki, most 2 éves.


A lányomnak nemrég vettem észre egy nagyon picurka kis anyajegyet a karján, ő 5 éves, szerintem nemrég jöhetett ki neki.


Én tele vagyok anyajgyekkel. :-(

2011. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Enyém sajnos egybefüggő 3 db hatalmas szőrös anyajeggyel született:((((

Méghozzá a mellkasán:(((((

2011. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ava87 ***** válasza:
3 éves kora körül kezdtek neki megjelenni, nagyon picikék, könyökénél, bokáján, derekán.
2011. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éves korában, egy anyajegy a vállán.
2011. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!