Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is jöttek elő terhesség...

Másnak is jöttek elő terhesség alatt szemölcsök?

Figyelt kérdés
Vagy nincs összefüggésben a kettő? Tele van a mellem alatt, ahol a melltartó gumis része érintkezik a bőrrel, ezek be is sötétedtek. A nyakamon is jönnek elő kicsik. Mit lehet ezekkel csinálni? Gondolom amíg meg nem születik a baba, kenegetni sem ajánlott.
2009. febr. 11. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is elöntöttek a szemölcsök szintén a nyakamon és a mellem alatt (nagyon apró, bőrszínű kis kinövések, és nagyon gyorsan terjedtek): én Egaverrel kezeltem őket, és szépen leszáradtak pár hét alatt. A bőrön keresztül ez nem szívódik fel annyira, hogy bármi gondot okozzon.
2009. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jött ki néhány. Olyan is van amit már régebben lekezeltem akkor eltünt és most megint elkezdett nőni. Én most nem csinálok vele semmit nem hiszem, hogy lehet kenegetni max. csak valami gyógyhatású készítménnyel ami ugye nem gyógyszer de az meg nekem soha nem hatott rá.
2009. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is tele vagyok ilyen apró szemölcsszerüségekkel és még a meglévő anyajegyeim is megduzzadtak,kenni nem kenem semmivel csak reménykedem benne hogy szülés után elmúlik.

Üdv 38 hetes km

2009. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en 2napja vettem eszre 1db-ot a jobb mellemen-fennt a honallj körül.remelem nem fog terjedni...22hetes
2009. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint nem csak nálam jöttek elő.
2009. febr. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!