Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Délután nagyon nehéz alvásra...

Délután nagyon nehéz alvásra bírni 16 hónapos kisfiam. Te milyen módon altatod? Mi segíthet? Vagy lehet, hogy már nem igényli?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekm van egyik sem aludt 1éves kor után délután. Oviban is csak feküdtek csöndben és könyvet nézegettek.

Próbáld ki, ha nagyon nyűgös lesz, akkor azért igényli, lehet, hogy csak más időpontban.

Én beraktam őket a járókába, ha aludtak aludtak, ha nem akkor csendben eljátszottak.

2011. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen idősen még kell a napi 1 alvás. Esetleg próbáld meg később lerakni. Ez nagyon változó, lányom is van, h 5 perc alatt elalszik, de pont most már egy órája csak játszik az ágyában , nem tudom lesz e belőle alvás egyáltalán.

Én berakom a kiságyába és játszik egy kicsit, majd alszik.

2011. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van és a délutáni alvás az nálunk valahogy nem jött be, pedig nagy segítség lett volna!
2011. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van, mindenki alszik délután. A nagy 4,5 éves, a középső 3, a legkisebb 1,5.

Ők sem akarnak mindig aludni, mert más dolgok érdekesebbek. Ezért nálunk nem alvás van, hanem "pihenés". Vagyis mondom, hogy pihenjenek egy kicsit, nem muszáj aludni, de legyenek csendben. Le is fekszenek, csendben vannak, de persze álmosak, úgyhogy viszonylag hamar el is alszanak. :) Nálunk ez bejött. Ha azt mondom, hogy aludjanak, akkor nagyon kényszernek érzik, és olyankor hisztiznek, hogy nem akarnak aludni...

2011. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
2. válaszoló vagyok és nem értem miért nem tetszik , amit írtam.Aki látja a lányomat, mindenki mondja milyen kiegyensúlyozott és tényleg egy kis mosolygós , tündéri kislány. Akkor azért nem lehet neki annyira rossz sora. Amúgy meg nem kínzom, és ma is aludt majdnem két órát.
2011. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Utolsónak -> én sem értem, miért lettél lepontozva... :S

A többiektől kérdezem: mi rosszat írt? :O

2011. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszönöm az utolsónak, h kiálltál mellettem. De még mindig nem értem mi nem volt szimpatikus a válaszomban.Nem írtam semmi bántót, csak tanácsot próbáltam adni és nem is erőszakosan.
2011. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!