Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 hónapos a kisfiam és ma...

26 hónapos a kisfiam és ma volt olyan először hogy nem akart aludni délben.1 órát altattam mire nagy nehezen elaludt! Lehet hogy már nem igényli annyira a déli alvást?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
1 alkalomtól még ne stresszeld túl magad! :) Valószínűleg az időjárás az oka. Az én majdnem 3 éves fiam is most aludt el, pedig 2 éves kora óta délben alszik. Legalábbis a bölcsiben sosem volt baj, ott szinte az elsők között aludt el, itthon meg mindig bírkóznom kell vele. Legtöbbször azért 12-13 óra között elalszik, de ma ő sem tűnt még álmosnak sem! Egyébként délben még az oviban is alszanak, pedig ott nagyobb gyerekek vannak! Szóval nyugi, majd holnap jobb lesz!
2011. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 26 hós,ugyanezt játszottuk...dél helyett 2 után aludt el.Biztos a meleg miatt. :)
2011. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!