Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért pisil vajon újra be...

Miért pisil vajon újra be kisfiam?

Figyelt kérdés

Abszolút megbízhatóan szobatiszta már fél éve a 2,5 éves gyermekem.Éjszakára sem kell már régóta pelus és még baleset sem volt. Egyik pillanatról a másikra 2 évesen azt mondta nem kell a pelus. Egyszer sem erőltettem a bilit. Magától ráült, nyilván sokat tanul 1,5 éves idősebb tesótól.

Amióta ráült a bilire tökéletesen szobatiszta lett. Semmi átmenet nem volt, fura is volt nekem.

Na de most 1 hete folyton bepisil és bekakil. És nem tudom miért. Egyszer se szól, sőt ha már bepisilt se szól.

Nem értem. Semmi nem történt szerintem ami oka lehetne. Vagy mégis? vagy ez előfordul ilyenkor?


2011. szept. 6. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem játszátok el bábbal, vagy ilyesmi hogy bepisilt és akkor hagyd hogy ő mondja miért pisilhetett be a baba, hátha kihámozol belőle vmit
2011. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami csak történhetett vele szerintem mert ez így elég nagy visszaesés!Nemvagyok szakember én is csak találgatózni tudnék,sőt még tapasztalatom sincs e téren.Kérdezd meg tőle nem e álmodott mostanában rosszat,vagy nem e fél a bilitől valamiért.A wc-be sem akar vagy csak a bilibe?
2011. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy vele még annyira nem egyszerű kommunikálni. Beszél, elmondja amit akar, már 4 szavas mondatai is vannak. De összetett kérdésekre összetett válaszokat még nem tud adni. Ő még ehhez kicsi.

Rengeteget agyalok mi történhetett. 1 hete odavoltunk 200 km-re 2 napot. Akkor se volt semmi gond, bár a kakit visszatartotta. De az úton se meg ott se pisilt be. Viszont azóta itthon bepisil és bekakil. Talán ez az egy amihez köthetném.

Ma már a tesót úgy vihettük oviba hogy pelust kért. Eddig nem adtam vissza rá, inkább mostam, de ma reggel ezen ment a harc..kellett neki.

Wc re is csak ráül, de nem megy egy csepp se bele. Bilire is ráül ha kérem, de abba se megy egy csepp se :(

2011. szept. 7. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves és kb 3 hete nincs pelusa de mi is elutaztunk hétfőn hosszabb útra és akkor adtam rá pelust mert vonattal mentünk és nemakartam hogy baleset legyen erre másnap többször is bepisilt vagy már akkor szólt ha becsurgott az eleje.Azóta nemvolt rá példa de szerintem az út miatt is lehetett bár nemtudom miért.Vettem papír bilit az útra gondoltam ha szól arra ültetem.Szól is de nemvolt hajlandó abba pisilni,kakilni.Jól telepisilte a pelust:(Állítólag itt rontottam el mert visszaadtam a pelust és ezzel megzavartam!
2011. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!