Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mi a véleményetek?...

Anyukák, mi a véleményetek? (oltás)

Figyelt kérdés

6 éves gyermekem tegnap kapta meg a kötelező oltást, Infanrix IPV a neve. A tájékoztatóban azt olvasom, hogy felhasználás előtt fel kell rázni.

"A fecskendőt beadás előtt jól fel kell rázni, hogy homogén fehér szuszpenzió alakuljon ki."


Nos, amit a gyermekemnek adtak be, az ilyen zöldes-sárgás átlátszó folyadék volt. Mit gondoltok erről? Itt a neten hol, és milyen orvostól kérdezhetném ezt meg?


2011. szept. 6. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem kérdezd meg egy háziorvostól, vagy patikustól, és lehet azért volt olyan színű, mert a doki még mást is beleszívott és több minden adott be egy szurival... lehet...
2011. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék nem gondolni semmi rosszra sem. Kíváncsi voltam a mellékhatásokra, ezért kerestem meg a betegtájékoztatót. S ugye akkor már elolvastam végig. Kérdeztem egy dokit, de nem ír róla semmit, csak egy másik kérdésemre válaszolt ezzel kapcsolatban.
2011. szept. 6. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy rossz oltóanyagot adott volna.Figyelnek a szavidőre szerintem,meg az oltóanyagokat frissen kérik az oltás előtt pár nappal.A netbaby.hu-n tudsz szakértőktől kérdezni.Vagy a webbeteg.hu-n
2011. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!