Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves körüli gyerekre (nem...

2,5 éves körüli gyerekre (nem szobatiszta) télen mit adtok? Bodyt vagy trikót? Mi a praktikusabb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szobatisztára bodyt adtam. Onnantól nem praktikus, ha elkezditek a bilizést, addig meg nem lóg ki a dereka.
2011. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam se volt szobatiszta ennyi idősen,bodyt adtam rá.
2011. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 2,5. Még nem szobatiszta, nem is érdekli. De én már nem veszek neki bodykat őszre/télre. Van még neki 4 db azt még elhasználjuk. Ha kinőtte őket, akkor trikót kap a póló alá.
2011. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23 hónaposan fog menni a fiam bölcsibe, még egyáltalán nem szobatiszta, sőt még a gondolatáig sem jutunk. Itthonra magunknak bodyt vennék, ha én cserélgetem a pelust, de nem tudom, hogy a bölcsibe nem praktikusabb e a gondozónőknek a trikó. Már nézelődtem trikó ügyben, lehet veszek azért párat, és majd megmondják. Később úgyis esedékes lesz megint elővenni a bilit, hátha ráül már a lelkem....
2011. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg van pelus, bady párti vagyok. Ha már nincs, akkor bugyi, nadrág, tirkó és póló.
2011. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!