Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves gyermeketekre adtok...

2-3 éves gyermeketekre adtok ilyen időben sapkát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 14:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%

Hát ledöbbentettek a válaszok. Ilyenkor sapkát? Kora reggel mentünk a bölcsibe, s egy vékony felső volt csak rajta!

S igen, fölösleges túlvédeni a gyerekeket.

A mai anyukák átestek a ló túlsó oldalára!!!

2011. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%
kapucni nálam egyenlő a sapival :)
2011. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2. vagyok: itt nagyon hűvös van, és ráadásul erős szél fúj. Akkor kedves nemtudomhanyadik, immunrendszeres 21C-os válaszoló, szerinted nem elfért a gyerekem fején a sapka? Pont.
2011. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Lehet túlóvom és lehet van abban igazság, hogy a gyereket nem magamhoz mérten kell öltöztetni, de az én fülem is majd lefagyott reggel. Ja kérem olyan 7 óra magasságában nálunk alig érte el a 10 fokot a hőmérő higanyszála.
2011. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát reggel 7-kor mikor mentünk az esőben nem mondanám hogy nálunk 25 fok volt! Ezért igen adtam és egy vékony kis sapkától, ami védi a fülét nem hiszem, hogy romlani fog az immunrendszere!!! :D
2011. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom. Majd pont attól romlik az immunrendszer, hogy van rajta sapka.


Nálunk hideg volt reggel, nem 21 fok hanem 11, nem tudom te hol laksz. És nagyon fújt a szél is. Inkább adtam rá mielőtt begyulladna a füle. És nem volt melege.


Én még melegben is adok rá ha süti a nap a fejét, mert alig van haja. De biztos az a jobb, ha napszúrást kap.

2011. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%

Én nem tudom ki, hogy van vele, de a héten már elég sokszor találkoztam az ilyen forma immunrendszer erősítéssel. Akarhatnám én akármennyire így erősíteni az immunrendszerét, ha fázik szól, hogy fázik, ha melege van akkor amit letud azt leveszi magától, amit nem, azzal szenved egy darabig majd kínjába szalad, hogy segítsek.


Szóval szerintem ha nem kellett volna neki a sapka biztos levette volna magától is.

2011. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

2 éves múlt a kislányom. Délelőtt volt kinn az udvaron, nem adtam rá sapkát.

Estefelé megyünk bevásárolni, arrafelé eléggé huzatos lesz, mindenképpen viszem a kalapját.

2011. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A kérdésben nem reggelről van szó, hanem ilyen időről. Az index.hu szerint 18-24 fok van kint.

Reggel persze, hogy sokkal hidegebb volt.

2011. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az index.hu mindegy mit ír, erre hatalmas szél van és hol esik az eső hol nem olyan szütymögős.
2011. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!