Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legújabb "őrület" a...

Mi a legújabb "őrület" a kisgyerekek között?

Figyelt kérdés
2-3-4 évesekre gondoltam.
2011. szept. 9. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz,játékokra,vagy mesékre?
2011. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elsősorban mesékre.De ha tudsz játékot azt is írhatod :-)
2011. szept. 9. 09:03
 3/13 anonim ***** válasza:
az én 2.5 évesemnek a dinóvonat kedvenc meséje.és a toy story.a játékoknál nég nem tart ott,hogy csak a mesefigurás játékokkal játszik,vagy amit a reklámból meglát.nagyobb gyerekenél,már mennek a pörgettyúk,meg peonzák,meg mesehősok figurái,hozzá arénák meg ilyenek.
2011. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26 hónapos a kisfiam .Ezek a kedvencei Toy Story,Chuggington,Gracie lou,Leon the Lion,Minimaxos gyermekdalok és mondókák,Alma együttes,Hopp(új nyuszis film). Játékokból az autók minden méretben,fajtában és minőségben :).Mostanában imád a nővére legójával is játszani.
2011. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

A mese az mindenkinek filmet jelent? Nekünk sokal inkább könyvet. Nálunk a mese az Annapeti, Bogyó+B, Három kiscica, Annipanni, Három nyúl, Öreg néne, A tücsök és a hangyák

Játékok közül abszolút medencehosszal első a Duplo

2011. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

12 .47 vagyok.Nálunk még a mese az animációs filmet jelenti kedves utolsó!Sajnos még a korából adódóan a meseolvasás kb.3 percre köti le.Ennek ellenére imád KÖNYVEKET lapozgatni,nézegetni.Ezek közül a kedvencei az általad említett Bartos Erika remekei,Mesebolt(csigabiga néne) és az én régi 30 éves Ablakzsiráfom.Emellett rengeteg egyéb mesekönyve van ,hiszen 13 éves lányom után egy egész könyvtárat örökölt :)

Talán néhány hónap múlva már én is írhatok kedvenc meseKÖNYVET is !

2011. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A dínóvonat (T-rex expressz)létezik dvd?És hollehet venni?
2011. szept. 9. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:

hehe itt vót a kultúrsznob mami is, láátom :)


Nálunk elmo láz van, ha bármi pirosat lát az elmo... 20 hós.

2011. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem kell ahhoz kultúrsznobnak lenni, hogy az ember meg a gyereke könyvet vegyen a kezébe, vagy ha mesét néznek, az olyan mese legyen, amitől nem mászik az ember a falra, kedves és értelmes és igényes

attól jobban érzed magad, ha kultúrsznobnak nevezel, de a gyerekednek ez nem használ semmit

nézzél barátok köztet mindennap!!

2011. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Kedves mamikám, attól még, hogy a gyerekem szereti elmót, vagy egyéb más mesét, nem biztos, hogy nem szereti a könyveket. Kinek mi a "falramászol tőle" mese, meg mi a kellemes, ugye, de a te világodban úgyis mindenkinek az a jó amit te gondolsz....

Valamint egy könyveket imádó gyerek is lehet később kezelhetetlen boltilopós verekedő tini, vagy félresiklott életű alkesz guberáló.

Higyj szerintem amit akarsz, én nem ítéllek meg, fingom nincs, nézel-e barátok köztet, én nem, azt se tudom megy-e még, de most hogy mondtad, ezek szerint még adják a sorozatot... khmm

2011. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!