Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül eszik már másfél éves...

Egyedül eszik már másfél éves kisfiad?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy lány, de igen. Persze előfordul, hogy a pocakba alig jut valami,annál több a hajára + ide-oda, de van amikor szépen betolja az egész adagot :)
2011. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az én lányom már 11 hónaposan nem engedte, hogy etessem. Elég nehéz volt puha, de darabos kaját elé tálalnom, hogy a kis kezével (mert persze csak azzal tudott) be tudja tolni a szájába a falatot. Aztán megoldódott minden idővel.
2011. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy még nem evett másfél évesen, jó sokáig kellett etetni, de a kicsivel tuti nekiállok másfél éves korában, szerintem ilyenkor már lehet próbálkozni, ha érdekli a dolog. A 16 hós csak falatkákat eszik egyedül, kanállal még nem.
2011. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősm már egyedül evett mind a kettő.
2011. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy kicsit a másik oldalról is olvass: nem, nem evett egyedül kisfiam. Egyszerűen lusta volt hozzá. Persze nem mondom, hogy időnként nem kapta ki a kezemből a villát vagy a kanalat, de annak mindig az lett a vége, hogy csak össze-vissza turkálta a kaját, kente mindenhová, én meg annál jobban szeretem a rendet, a tisztaságot, mint hogy ezt elviseltem volna kötélidegekkel. Volt olyan, hogy még a plafon is kajás volt. Na ezt nem. Úgyhogy én kivártam, amikor már tényleg eszik igazából, amikor már nem játékként fogja fel, így kb. 22 hónapos korára jutott el odáig, hogy le lehetett tenni elé egy doboz joghurtot, vagy egy tányér husit-krumplit úgy, hogy normálisan el is fogyassza. Most a hónap végén lesz 2 éves, időnként még előfordul, hogy rá kell szólnom, hogy ne turkálja, de akkor tudom, hogy nem igazán éhes, vagy nem tetszik neki, amit a tányérban lát. Természetesen leveseknél vigyázni kell, mert még megy mellé is a kanálból, nem csak a szájába.
2011. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

19 hós a kisfiam és egyáltalán nem érdekli, hogy egyedül egyen :(

A katonákat felcsipegeti, de azt sem bánja ha én adom neki.

Krumplipürét evett már egyedül kanállal, akkor kivette a kezemből a kanalat és bekanalazott egy fél tányérnyival, de se előtte se azóta nem volt ilyen.

Remélem majd fog magától változni.

2011. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Villával, kézzel már igen. Kanállal még nem megy, bár próbálkozik nagyon, de azzal inkább én etetem. De nem nagyon akarja engedni, nagy a küzdés. De különben nem menne semmi a pocakba.
2011. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!