Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli kisfiad egyedül...

3 év körüli kisfiad egyedül pisil vagy segítséggel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam októberben lesz négy éves, bilizik, a nagy vécét nem szereti.

Ha arra gondolsz, ő fogja-e a kukiját: senki nem fogja neki, mert még nem vagyunk ebben a fázisban. Apukát nem tudom rávenni, hogy tanítsa, én meg nem értek hozzá, és őszintén szólva cikinek is érezném - de csak azért, mert ott van apuka, aki csak jobban értene ehhez. :-))

2011. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kisfiam kihagyta a bilizést. Először wc szűkìtőn ülve pisilt ott ő igazította hogy a wc be álljon a kukac. Utcán bokorba állva tanult meg azóta itthon is állva pisil. De a kukacot én - vagy aki épp pisilteti- fogom. Nem is akarja megpróbálni.Viszont szeptembertől ovi, ezért aggódok ott hogy boldogul majd.
2011. aug. 2. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van, de a szomszéd kisfiú 2 évesen már fogta magának, apukájától elleste, na persze eleinte apuka besegített.
2011. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam jövő hónapban lesz 3 éves. Ha utcán pisil vagy a wc mellett állva, akkor mindig Ő fogja magának a kukacát és irányítja a pisit. Eleinte én fogtam neki, de már elég régóta egyedül pisil. Az udvaron szokott szórakozni is, pl a kutya felé, vagy egy vakondtúrásra, vagy valami lyukba pisil. Így tanult meg egyedül.
2011. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csak1csajszi ***** válasza:
Unokaöcsém 3éves,és egyedül pisil.Vagy ráül a bilire,vagy ha kint van pl az udvaron,akkor csak megáll,és már megy is :)
2011. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagyfiam 3 volt márciusban. A bilizés nála is kimaradt, kapásból a wc érdekelte.

Amióta szobatiszta, azóta egyedül végzi a dolgát. Van hogy ülve, van hogy állva, mikor melyikhez van kedve.

2011. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a vécén segítek neki, mert egy pár centit meg kell emelni, hogy pontosan beletaláljon. Udvaron már maga húzza le a nadrágját és maga pisil. De persze van, hogy segítek neki. Így is úgy is.
2011. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!