Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Parfümözöd a gyereked? Mit...

Parfümözöd a gyereked? Mit használtok?

Figyelt kérdés

Kislányom hat éves, nagyon szereti a különféle illatokat. Tudom, sokak szerint felesleges ilyen kisgyereket parfümözni, de mi szeretjük. Főleg a Star Nature kölniket szeretjük, olcsók, tartósak, és nagyon finom az illatuk.


Ki milyen parfümöt használ a gyerekére?


2011. szept. 9. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
86%
Én csak is Chanelt,mást nem birok rajta elviselni.
2011. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, milyen smink van rajta.
2011. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 A kérdező kommentje:
Ha lehet, ne poénkodjon senki! Természetes, hogy nem használok gyerekre méregdrága, bódító, nagyasszonyos parfümöket - vannak kimondott gyerekeknek való illatok.
2011. szept. 9. 13:45
 4/100 A kérdező kommentje:
Természetesen nem sminkelem, nem őrültem meg! Akinek ellenérve van, kulturáltan fejtse ki - bár nem értem, miért baj, hogyha valaki igényes. Egy kellemes illat képes a hangulatot is pozitívan befolyásolni, nem véletlen, hogy létezik aromaterápia is.
2011. szept. 9. 13:47
 5/100 anonim ***** válasza:
89%
nem attól igényes valaki,hogy parfümözi a hat éves gyerekét.persze szerintem néha megengedett,de rendszeresen semmi értelmét nem látom
2011. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy ennyi rosszindulatú válaszokat kapok. Miért is lenne gyámhatósági kategória, hogy időnként egy pár csepp kókusz, vagy csoki illatú, kimondottan gyerekeknek készített kölnit teszek rá?


Nézzetek magatokba! Attól, hogy valaki nem él ezzel a lehetőséggel - nem igénytelen, de kérlek benneteket, ne fújjatok gonoszul azokra, akik pár csepp illattal kedveskedik a kislányának.

:(

A gonosz benyögéseket lepontozom.

2011. szept. 9. 13:59
 7/100 anonim ***** válasza:
88%
Lepontozhatsz mindenkit nyugodtan, de szerintem semmi szükség egy 6 éves gyereknek, bármilyen vegyszerre is a bőrére.De ha te így látod jónak, bombázd a gyerekedet, minden káros dologgal. És az igénytelenség nem ott kezdődik , h valaki egy kisgyereket parfümöz e vagy sem. Nem lehet h kicsit unatkozol?
2011. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
87%
Az aromaterápia meg a parfümök(főleg az olcsóbbak) nagyon messze vannak egymástól.... [link]
2011. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
85%
Mi meg felpontozzuk!Mert nekünk van igazunk. Kedveskedj neki meséskönyvel,egy közös játszással,vagy két puszival.Kevesebbet ártasz vele,és ő többre fogja értékelni,hidd el.
2011. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
86%

a lányom most lesz 10 éves és anno még 7 éves szülinapjára kapott az egyik fiú osztálytársától egy parfümöt asszem Wtich-es vagy mit

eddig kb a negyede fogyott el egyszer egyszer mikor olyan helyre megyünk akkor és eszébe jut akkor fúj egyet a nyakára

nekem eszembe sem jutott volna venni neki de ha már kapta ....

de ha már van.....

2011. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!