Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan 23 hónapos kisfiú...

Van olyan 23 hónapos kisfiú aki nem táncol ha zenét hall, csak szépen figyeli? Illetve nem mutogat

Figyelt kérdés
Segítenétek ? köszönöm
2011. szept. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

persze

a fiamat anno hidegen hagyta a zene teljesen mindegy volt h gyerekzene vagy a rádió szól nem érdekelt

jobban kedvelte a mondókás lemezt játék közben szépen meg is tanulta öket

2011. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, őt érdekli a zene de úgy, hogy ha megy a zene akkor megáll és figyeli - hallgatja

illetve nem értem miért nem mutogat inkább oda megy és megnézi

2011. szept. 11. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én 23 hónapos fiam sem táncol soha, biztos örökölte, apja is és én is utálunk táncolni:) Ja de, pont tegnap volt, hogy a 4 éves unokatesója táncolt, és akkor ő is elkezdett egy kicsit rugózni, de ez inkább utánzás volt, magától sosem csinálja. Eddig nem jutott eszembe, hogy ez probléma lenne?

A mutogatáshoz nem tudok szólni, azt régóta csinálja.

2011. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 21 hónaposom se táncol. napi fél-1 órát hallgatunk zenét, ül és tátott szájjal hallgatja, nézi, de táncolni még soha nem táncolt.

én is sokat gondolkoztam ezen, hogy ez "normális"-e :/

2011. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szept. végén lesz a kisfiam 2 éves. Ha zenét hall, rá sem jellemző a táncolás. A "nem mutogat" nem igazán értem,mit takar.
2011. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!