Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan leveszi másfél éves lányom a pelenkáját?

Figyelt kérdés

Már kezdek ideges lenni, többször sikerült a szőnyeget is lepisilnie.Nem hinném, hogy szobatisztaságra készülődne, mert amikor leveszi mindig megkérdezem, hogy kell-e pisilnie, vagy kakilnia, illetve többször magától ráül a bilire, de csak szórakozásból, nem produkál bele semmit.

Nem tudom mit tegyek, van olyan ügyes, hogy leveszi a nadrágját, és kibújik a pelusból:S


2011. szept. 12. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt: csak akkor nem boldogult vele, ha body -t adtam rá. Amúgy rövid időn belül lecsengett ez a korszak.
2011. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a body vált be.
2011. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi nem vált be a vetkőzés ellen, még a body sem. Nagyon gyorsan rájött, hogyha megfogja elől és hátul is, és erősen megtépi akkor kikapcsolódik.

Az éjszakai vetkőzés ellen tudtam csak tenni, rávarrtam a hálózsákot. Cipzár alatt 2 öltés, és máris nem tudta levenni.

2011. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bady van rajta, kétlem, hogy leveszi a pelusát...
2011. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Body, de ha az kevés, akkor a bodyn kívülre egy szorosabb bugyit adj.
2011. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán azért csinálja, mert szeret meztelenül lenni. Próbáld neki elmagyarázni, hogy ne vegye le.
2011. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!A body működik, nem veszi le.A baj csak az, hogy kevés van, mert nyáron nem hordtuk, és most is 28 fok van a lakásba,kegyetlenül izzad benne.

De kénytelen leszek ráadni, mert máshogy nem működik sajnos...

2011. szept. 13. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!