Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megkötöttétek az óvodai...

Megkötöttétek az óvodai biztosítást?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alap biztosítás de azon felül nem kötöttünk. Nem érzem szükségességét. Ha valami történne a kislányommal nem a pénz lenne az ami pótolná a hiányát a kórházban .
2011. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

na . itthon a hiányát amig kórházban lenne - esetleg-

de ne is gondoljunk a legcifrább dolgokra.


a mi időnkben is volt homlokbeverés , csonttörés, mindenféle és nem gondolom hogy ha anyuka apuka kapott volna 2000,- jobb lett volna a kedvük.


a nyolcvanas évekre gondolok.

2011. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötöttem meg, van egy, nem kell több szerintem. Ha ez nem lenne biztosan megkötöttem volna.
2011. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert köt biztosítást, még nem azt jelenti, hogy boldogabb a pénztől, ha eltöri a kezét...viszont..sose felejtem el, a 80-as években eltört a kezem, anyu kapott a biztosítótól 4000 ft-ot, és így megkaptam azt a játékot amire vágytam. Hát engem boldoggá tett az a pénz, mert elég szegények voltunk, játékra nem nagyon futotta.

Az én tapasztalatom : ovis gyerekem klinikára került, 60 km-re tőlünk. A pici meg itthon (még szopizott) Az 1 hónapos állandó ingázás kórház és otthon közt bizony nagyon megterhelő volt, nem csak lelkileg, hanem anyagilag is. Férjem is sok szabadnapot kivett emiatt.Nagyon jól jött a pénz a biztosítótól amit a kórházi napokra adott. Hisz az üzemanyag felemésztette a családi kasszát és a kiesett munka is. Szóval nem lesz az ember boldogabb a pénztől, ha a gyermekét baj éri, de bizony kisegíthet a trutyiból.

2011. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem is hallottam még ilyet. De ha baj érné a gyerekem az óvódában beperelném őket, az tuti, majd az fedezné a költségeimet. Azért bízom rájuk a gyerekemet, hogy vigyázzanak rá.
2011. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden évben megkötöm.
2011. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Aki azt írja, hogy beperelné az ovit, hát elég fura hozzáállásod van a dolgokhoz. Gondolom gyereked sincs, mert ha lenne, akkor tudnád, hogy balesetek előfordulnak, nem kell ahoz az ovinak felelősnek lenni!

Ha futkároznak a gyerekek, a tied elesik, pont olyan szerencsétlenül, hogy törést szenved, ahoz mi köze az ovinak?? Ugyanez akár melletted is előfordulhat, akkor magadat is bepereled?? Gondolkozzál már!! Ne a gyereked balesetéből akarj meggazdagodni /mert az írásodból ez jön le/!


A kérdésre a válasz, megkötöm a biztosítást, azt az 1000ft-ot kíbírjuk évente.

2011. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megkötöttem. Nem segít a lányomon a párezer-tízezer ft, ha eltöri valamilyét, de mivel nekem táppénzen kell lennem vele, a táp meg a fizum 60%-a, jól jön a kevés pénz is helyettesítésnek....

Amúgy nekünk sincs másik biztosításunk. Ha lenne, lehet nem kötöttem volna meg, na nem mintha az on az évei 800-10,000 fton múlik, amely kategóriákból lehetett választani..

2011. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem a gyerekem balesetéből akarok meggazdagodni. 2 gyerekem van, és bizony estek már el a saját lábukban. Viszont hallottam már olyat pl. hogy egy külföldi oviban a gyerekek élve eltemettek egy kislányt a homokozóban, és meghalt. Az óvónők hol voltak?! Igenis bepereltem volna őket, le is csukattam volna az egész bandát!!!

Mellesleg nekem inkább ez a biztosítás dolog tűnik úgy, hogy meg akarsz gazdagodni, ha a gyereket baj éri. Akkor nem a gyereket kéne biztosítani úgy teljes egészében?! És mi van, ha az utcán sétáltok, és a fejére esik egy tégla?! Azt fedezi az óvodai biztosítás.

2011. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen fedezi az óvodai biztosítás, ha utcai baleset éri. A Generalinál legalábbis ilyen biztosítást kötnek.
2011. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!