Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudom így megetetni a...

Hogy tudom így megetetni a 19hónapos lányomat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem hagyja hogy etessem,ő akar egyedül. Ezzel igazából nincs is probléma,de az na gond hogy azt sem hagyja hogy segítsek neki,vagy fogjam én is az evőeszközt. Így a levest vagy a hígabb ételt képtelen megenni,a szájáig nem jut el. A villával csak csak elboldogul,de alig eszik valamit. Ha segíteni akarok hisztizik! Minden gyerek ezt csinálja?
2011. szept. 16. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kanál neki, egy neked.

Mi így kezdtük 1 éves kora után, 18 hónapos korától egyedül eszik.

Ő akarta, nem én erőltettem.

2011. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem erőltetem. Próbáltam már két kanállal is,úgy sem hagyja. Tanácstalan vagyok. Örülök hogy önálló meg minden,de így éhen hal!
2011. szept. 16. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Csak egy tipp, de probáld meg,hogy egy darabig sürü ételeket adsz neki és megtanulja használni az evőeszközt. PL törtkrumli, husival... főzeléket jó sürüre.

Én igy csináltam..levest ugyan még nem eszik csak sürüjét,de azt szépen ésminden mást is szépen..igaz már 21 hónapos, de 3 hónapja már hagyom érvényesülni :D

2011. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell etetni egy 19 hónapost, nyugodj meg és legyél kicsit kreatív, már nem baba :)

a levest is szépen meg tudja enni, annyi, hogy csak a sűrűjét kell kiszedni ;) hígabb ételeket meg nem kell főzni, minden főzeléket meg lehet úgy csinálni, hogy sűrű legyen, rántsad be dupla lisztből vagy kevesebb vizet önts rá, ami olyan azt meg hanyagold pár hétig, nem történik semmi ha nem eszik paradicsom levest 2 hónapig ;)

2011. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám sem hagyja magát etetni általában kézzel eszik de kanalat is tud használni csak valahogy neki nem kényelmes!Félig így eszik félig úgy!Enyém 20 hónapos de nem aggódok majd csak egyszer végig kanállal eszik!Mindig vele egyél és majd egyszer elkezd szépen enni!Sok sikert!
2011. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!