Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 19hónapos...

Mit csináljak a 19hónapos lányommal hogy ne legyen "telhetetlen"? Ez kora sajátossága, vagy csak ő csinálja?

Figyelt kérdés

A játszótéren,mindegy hányan vannak,mindenkitől mindent összeszedne. Gyerekektől a játékokat,felnőttektől épp ami náluk van,belenyúl a táskába,mindent megnéz,minden érdekli! Sokszor annyira kellemetlen,hiába szólok rá,mindig loholok utána. Ha valaki újak jönnek egyből "letámadja". Persze ha nem hagyom jön az éktelen hiszti.

A másik ha megkap valamit,neki nem elég 1 az összes kell. A két kezében nem fér el. Például,ma is egy kisfiúnál volt egy doboz aszfaltkréta. Az anyuka adott a lányomnak belőle egyet,de ő addig hisztizett még az egészet meg nem fogta a kezeibe,és elment velük. Állandóan az egész játszótér minket néz! Úgy irigylem az olyan anyukákat akik a gyerek mellett tudnak egy picit pihenni,mert a lányomtól nem lehet. Állandóan figyelni kell mert életveszélyes dolgokat csinál!


2011. okt. 13. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

20 hós a fiam és tőle meg mindig elveszik, ő meg szomorúan néz utána... én meg azt szeretném, ha egy kicsit kapna a lányod telhetetlenségéből :)

Minket nem zavar amúgy, ha egy kisfiú ilyen a téren, mosolygunk rajta és hát minden gyereknek van valami heppje :)

2011. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a lányom nem "szívbajos",nem fél senkitől,nagyon barátkozós. De olyan mint egy kis tolvajszarka. Ahogy látom másokat sem zavar igazán,inkább engem! Egy 2órás játszóterezés után hulla fáradt vagyok,itthon meg folytatja tovább!
2011. okt. 13. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!