Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5éves kisfiam nyáron kiskuty...

3,5éves kisfiam nyáron kiskutya és kiscica társaságában volt. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mármint hogy féreghajtás céljából.Az állatok igazoltan féregtelenítve lettek de akkor is nem jobb ha elviszem??

köszi a válaszokat


2011. szept. 16. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, ne parázz már!

Az én lányom hat cica és egy kutya társaságában volt folyamatosan, együtt nőttek fel. Nem lett férges a gyerek...

2011. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem fölösleges, de ha téged megnyugtatna, akkor vidd el orvoshoz. De nálunk 5 éves a gyerek, 1 éve van kutyánk, a házban alszik, féregtelenítve van, és soha semmit nem kapott el tőle a gyerek.
2011. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek nem parázok csak feltettem egy kérdést!!!ez olyan nagy baj??????!!!De azt hiszem az orvost kérdezem meg!!

Mert én gyerekkoromban az voltam a macskáktól(hiába voltak féregtelenítve)!!

2011. szept. 16. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ugye-ugye?

Tessék szépen orvoshoz vinni a gyereket, hisz az itt válaszolók véleményére nem vagy kíváncsi.

Mégis mit vártál? Hogy azonnal 500-an írják, hogy rohanj vele ügyeletre?

Mert ugye péntek este teszed fel a kérdést.

(és nem ma, hanem a nyáron volt a gyereked állatokkal)

2011. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

:DD Futás azonnal az ügyeletre:)


Ha nincs látható tünete, mit kezdene vele az orvos? Ha meg férges lesz a gyerek, látni fogod és viszed orvoshoz.


Én is kutya macska társaságában nőttem fel, soha semmi bajom nem volt.

2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van kutya, macska, akad tyúk, liba, de még nem lett férges a gyerek aki kb. 1 éves korától "nyúzza" az említett állatokat.
2011. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem fölösleges, ha féregtelenítve lettek akkor azok féregtelenek voltak.
2011. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez hogy jutott most eszedbe? Nyugtalanít valami? Mert ha semmi jelét nem mutatja a kisfiad, hogy férges lenne, akkor felesleges!

Az alábbi oldalt olvasgasd és ha valami tünete jelentkezik a kisfiadnál, akkor fordulj orvoshoz:

[link]

2011. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is ezzel lenne a probléma hanem hogy a nagyszülőkhöz kerülésük után 1hónappal lettek féregtelenítve az állatok és láttuk a végterméket és hát szóval nagyon sok féreg volt bennük....:( ezért kérdeztem!!És a kiskutya hiába vigyáztunk a kisfiam "feje tetején táncolt"!És elég rossz evő és hát talán akarva akaratlanul is összefüggést láttam!Már ez is túl aggódás??ja és nem viszem ügyeletre!:))ezzel nem.
2011. szept. 17. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!