Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyed lejárta után hány nap...

Gyed lejárta után hány nap szabim halmozódott fel így?

Figyelt kérdés
A terhességet végig táppénzen töltöttem, aztán fél év Tgyás, majd gyeden voltam, most járt le.Úgy néz ki megszűnik a cég ahol voltam.Ha kifizetik a szabijaimat, kb. hány nap lesz az?A munkahelyen semmit sem mondtak még erről, csak tájékoztattak.Azért kérdezem csak hogy tudjak mihez viszonyítani.
2011. szept. 17. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tudni kellene azt is, hogy melyik évben mennyi ideig voltál táppénzen, mikor kezdted a tgyást, és mennyi szabadságod van egy évben.


Ennyi információból csak annyit lehet mondani, hogy 9 hónap +5 és fél hónap + egy év szabid van, összesen kb. 2 év és két és fél hónap.

2011. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok, tehát 22 nap az alapszabim.
2011. szept. 17. 13:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.2009 -et már táppénzen kezdtem, aztán szeptemberben szültem, azután ugye Tgyást kaptam, majd gyedet.
2011. szept. 17. 14:01
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy számolom ahogy Te kedves válaszoló, remélem a munkáltatóm is, mert az kb. 45 nap szabi.
2011. szept. 17. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam szinte ugyanazok a paraméterek, mint Nálad és 42 nap szabim halmozódott fel. Szerintem Neked pár nappal több lesz, mert én 2009 júniusában mentem táppénzre és addig használtam fel pár nap szabit.
2011. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, pont erre voltam kíváncsi, hogy aki ugyanígy volt mint én, annak hány napot számoltak el.

Minden jót!

2011. szept. 17. 14:39
 7/13 anonim ***** válasza:

2009 jan-tol táppénzen voltam,2009 juni-tol tgyás,majd gyed,2011 júli-tól pedig gyes.

Úgy számolták,hogy van összesen 64 nap szabim,következő hónapban pedig már csak 34 lett.Meg kérdeztem hogy hova lett 30 napom,közölték az új kormány rendelet szerint csak 1 évre jár a szabi!

2011. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én úgy olvastam hogy "ránk" még nem vonatkozik az új szabály, de akkor jobban utánanézek.De a második válaszolónak akkor miért jár végig?

Köszönöm a választ.

2011. szept. 17. 18:09
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, megint olvastam az ügyben, és ismét azt olvastam ki belőle hogy csak azokra vonatkozik, akik 2011.aug.1. után kezdik meg a GYEDET, nem pedig a szabikat letölteni, tehát ezek szerint minket még megillet az egy év szabadság, nem pedig csak a 6 hónap.

De Te is kérdezz utána, még én is tájékozódom.

2011. szept. 17. 18:17
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem ugyanazzal a paraméterrel mint neked,2,5 hónap szabim gyűlt össze.a gyed második évére már nem jár egyáltalán szabi
2011. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!