Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyed lejárta után hány nap...

Gyed lejárta után hány nap szabim halmozódott fel így?

Figyelt kérdés
A terhességet végig táppénzen töltöttem, aztán fél év Tgyás, majd gyeden voltam, most járt le.Úgy néz ki megszűnik a cég ahol voltam.Ha kifizetik a szabijaimat, kb. hány nap lesz az?A munkahelyen semmit sem mondtak még erről, csak tájékoztattak.Azért kérdezem csak hogy tudjak mihez viszonyítani.
2011. szept. 17. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15.51, ne hagyd, mivel a te esetedben már felhalmozott szabiról van szó, így téged nem érint a törvénymódosítás. Persze a munkáltatónak ez jobb, de téged elég sokkal megrövidít. Szólj, hogy helyesbítsenek, különben jogsértést követnek el.
2011. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

15:51-es vagyok!

Ezt akartam én is meg tudni mert a munkatársaim is mondták ,hogy ne hagyjam mert szerintük ez még rám nem vonatkozik,de a munkáltató ezzel a szöveggel lepattintott!

Azért írtam hogy hátha valaki tud segíteni!!!Köszike!

Meg próbálom nem hagyni ennyibe!

2011. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem kérdezz rá, és mond el nekik hogy Te hogy tudod.Kíváncsi vagyok mit mondanak rá. Ha megtennéd megírod hogy mire jutottál?

Majd jövő héten hátha én is többet tudok.

2011. szept. 18. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!