Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna Peti és Gergő könyvekből...

Anna Peti és Gergő könyvekből melyik az első rész?

Figyelt kérdés

Illetve melyiket ajánljátok 20 hós kisfiúnak?

Nagyon szereti a meséket, a leporellókat naponta többször is el kell neki olvasni, gondoltam ezt is biztos szeretni fogja ha felismeri a napi szituációkat benne.


2011. szept. 17. 20:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze ha tudtok mást is ajánlani azt is szívesn veszem :)
2011. szept. 17. 20:16
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kislányom a Bogyó és Babóca meséket is nagyon szereti. Az első Anna, Petis könyv a Kistestvér születik volt.

Ami még aranyos és egy másfél-2 évesnek is tetszhet ez a könyv, persze a rövidebb mesék: [link]

2011. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm+ Szutyejev meséket én is nagyon szerettem, tényleg jó ötlet!

Melyiket ajánlod inkább, Bógyó és Babóca vagy Anna, Peti Gergő? És melyik sorozatból melyiket?

Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, külföldön lakunk és jönnek ki rokonaink ,velük szeretnénk hozatni könyvet.

2011. szept. 17. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem :)

Bogyó és Babócából nem lehet mellényúlni, mind nagyon aranyos történet, az én lányom már csak egy ilyen mese elolvasása után alszik el.. nála ez az esti rutin :) A kertészkedős és aranyos,de a szivárványos, az építős, a segítős is nagyon jók. ezekbe is bele tudja magát képzelni, hisz a rajzok szinte ugyanolyanok, mint az Anna,Petié. A másik sorozatból a Kezdeteket ajánlanám, ha a kisfiad most még egyedül van, de jó a Petikönyv is és a Családi fészek is.

2011. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a fentebb felsoroltakon kívül még a boribon a favorit:) A fiam azt is imádja:)
2011. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 hós babának a Bogyó és Babócát ajánlanám, a mi kisfiunk imádja, akárcsak Bartos Erika Zsákbamacska c. versekönyvét.
2011. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem mind a kettő jó és még talán a Pöttyös Panni is Kisvakond is
2011. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2011. szept. 19. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!