Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam éjjelente...

2 éves kisfiam éjjelente köhög de csak éjjel ez mitől lehet már? Agódom+

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,hogy ejszakankent ram tört egy köhögöroham.Mar majdnem hanytam.Az orvos megvizsgalt es hazaküldött,hogy minden ok a tüdömmel.A köhöges estenkent folytatodott es igy elmentem az ügyeletre ahol megallapitottak,hogy arcüreggyulladasom van es a gyulladt valadek ingerelt ami fekvö allapotban a garatomra folyt.Ennyi.
2011. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barmilyen leguti irritacio:

- gyulladas

- bronkhitisz

- ejszakai kohoges az egyik jellemzo tunete az asztmanak, ami felulesre enyhul

- de akar por atka allergia is lehet


Mindenkepp menj orvoshoz vele, es ne hagyd magatokat lerazni! En 8 hetig voltam beteg, ejszaka majdnem megfulladtam, vegul tudogyulladas lett belole.

2011. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, száraz a levegő, párologtassatok éjszaka
2011. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen vettünk antiallergén ágyneműt, és párologtatunk éjjel a szobában, és minden nap szellőztetünk.
2011. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!