Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3éves kisfiam éjjelente...

3éves kisfiam éjjelente gyakran (2x-3x) ) felsíkít, vísít és vergődik álmában. Nehezen tudom kizökkenteni. Mit tegyek? Szinte toporzékol fektében.

Figyelt kérdés
és hiába kérdezem mi a baj, pisilni kell, szomjas-e, nem válaszol mert talán nincs is ébren.hogy segítsek neki?
2011. okt. 4. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van egy közel 3 éves fiam, Ő is szokott hasonlókat produkálni (megjegyzem ijesztő látvány), én sem tudom az okát, de legalább "megnyugodtam így, hogy másnak is csinálja"---nem kárörvendés, én sem tudom az okát.
2011. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a jelenség ijesztő, de nem veszélyes, a kicsinek nincs semmi baja! Jól írod, nincs ilyenkor ébren. Általában valami megrázkódtatás okozza, pl. óvodakezdés, költözés, közeli rokon halála. Itt elolvashatsz róla mindent: [link]

[link]

2011. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem felülírni akarom az előttem szólót, csak pontosítani, megrázó sokk nélük is kialakul a Pavor nocturnus, genetikai eredetű, valamelyik felmenő vagy alvajáró, vagy szintén pavoros volt általában. Mi egy éve kínlódunk, voltunk a Madarász utcai alváslaborban, jártunk gyermekpszichiáterhez, minden rendben a gyerekemmel, erre sajnos nincs gyógymód, csak türelmesen ki kell várni, amyg kinövi. Ha beütöd bármelyik keresőbe, hogy pavor noicturnus vagy éjszakai felriadás, sok mindent megtudhatsz róla. Ha bármiben tudok segíteni, vagy több infora van szükséged, írj privit, szívesen válaszolok.
2011. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10.07 vagyok. Pont ma olvastam róla a Kismamában:

[link]


Egyre többet lehet róla hallanai, olvasni, én bízom benne, hogy ha nagyobb nyilvánosságot kap, hátha mégis lesz rá valami gyógymód.

2011. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!