Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan pelus, mint a...

Létezik olyan pelus, mint a Pampers, csak olcsóbb kategóriában?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék, ami nem csomósodik, nem vastag, gumis a dereka, és nem nejlonos kívülről. A Pampers nagyon jó, de ikreim vannak, és nagyon drága. :( 16 kilós kisfiúknak kellene. Esetleg a Baby love pelus ilyen?
2011. szept. 19. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a zöld csomagos Tesco Essentials-t használom, szerintem még jobb is, mint a Pampers. (Többet bír, jobb a nedvszívója)
2011. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
régen jó volt, most viszont nagyon elromlott a minősége. Nekem sikerült rátalálnom a pennyben a pelenkára (babyTime). most megint akciós (2000ft/44-56db), amúgy sem sok (2200). És szerintem ugyanolyan jó mint a pampers. (előtte én is ezt használtam). Szerintem ha nincs is penny a környéken, ha valaki egyszer arra jár, érdemes bevásárolni belőle, mert tényleg szuper. Több órát kibír, és ami számomra is nagyon lényeges gumírozott.
2011. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok. Amíg lila volt a Tescos pelus, addig csak azt használtuk, viszont a zöldet régebben próbáltuk, és abból kifolyt a pisi. Általában DM-ben vásárolok, kuponnal. 2,5 évesek, de még nem érettek meg a szobatisztaságra. Pedig már oviba is felvennék őket.

A Pennyst még nem próbáltuk, de szerintem megnézzük, annyira nem kerül sokba. Jó lenne valami új márkát találni, csak nappalra kéne.

2011. szept. 19. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
én is így jártam a tescossal, majd írd meg milyen volt a tapasztalatod a pennys-vel
2011. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Tescós is beválik, de az "anyag" mindegyikből kifolyt eddig. Van a Tescóban a Happy Bella, azt próbáld ki, az is nagyon jó!
2011. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Happy Bella nekem is nagyon bevált. Sok folyadékot bír.
2011. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
happy bella nem az auchanban van? Én legalábbis ott vettem mindig. De szerintem messzemenőkig romlott az is. Pedig első gyermekemnél nagyon sokáig azt használtam.
2011. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na én pár nappal ezelőtt ugyanezt a kérdést tettem fel (14 kg a kisfiam, és 2 éves lesz a hó végén). Nekem többen a Huggiest ajánlották. Vettem. Na olyan szinten nem jött be kisfiamnak, hogy inkább rászokott a vécére. :))) Gyakorlatilag napi 2 db pelus fogy, éjszakára kap pampers pelust, mert az nagyon sok pisit elbír, nappalra meg ráadok huggiest, amibe inkább nem pisil bele, mert annyira zavarja, hogy bekeményedik, és furán összeáll. Inkább szól, hogy pisilnie kell, és megy a vécéhez, ha becsorog neki egy picit a pelusba, akkor inkább visszatartja a többit, szól, és a maradék pisit már a vécébe ereszti. Annyi, hogy csak állva hajlandó, de én már ennek is nagyon örülök, hogy idáig eljutottunk. Most már a kaki is kezdi zavarni, úgy megy bekakilás után, mint egy tojógalamb, nagyon érdekesen, széttárt lábakkal megy, és azonnal kéri, hogy cseréljük le.

Még nem merem pelus nélkül hagyni, mert ezzel is próbálkoztunk, és nagy sírás lett belőle, hogy a gatyóba sikerült kicsit pisilnie.


Ezt csak azért írtam le, hogy próbálj ki egy silányabb minőségű pelust, hátha ezzel mégis rá tudod venni őket a szobatisztaságra. A pampers ugyanis óriási kényelmet ad, szinte elkényezteti a babákat. :)

2011. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. :)

A Bella Háppy szerintem borzalmas minőségű, vettem most darabos pelenkát, de belepisiltek, és "morzsálódott", mindenhol a darabjai voltak. Nem érdekelte őket, hogy rosszabb a minősége, úgyse ültek bilire. Az Auchanban vettünk régen Andrea márkájút, hát mit ne mondjak, alig vártam, hogy elfogyjon. És az a bosszantó ezeknél, hogy 34 Ft-ra jön ki darabja, de fele addig bírja, és így gyakrabban cserélve többe kerül, mint a Pampers. A mosást még nem is számolva.

A Huggies is szétcsúszik a pisitől, a Micimackós változata nagyon jó, de az előző kidörzsölte a combjukat.

A Penny-s Baby Time elég jó, igaz ki kellett tapasztalnom, meddig bírja, de napközben tökéletes. Megyek is délután, veszek belőle pár csomaggal, amíg olcsóbb.

De a sok pelus kipróbálás végén az a szomorú tapasztalatom, hogy a Pampersnél nincs jobb. De ennek is van 1 hátránya: ha többször adom vissza a gyerekre, mert közben pisil a bilibe, úgy megnyúlik a gumis része, hogy kétszer körbe lehetne tekeri a derekán :)

De remélem, lassan csak megérnek a szobatisztaságra, és akkor visszaolvasva csak mosolygok majd azon, hogy nekem 1 pelenka sem felet meg :)

2011. szept. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!