Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kispesten év közben (nem...

Kispesten év közben (nem szeptemberben) vették be valakinek a gyerekét oviba?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyikbe és mikor?

Mennyi idős volt a kicsi?


2011. szept. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
januárban, kereken 3 évesen és folyamatosan hívtam azovit van-e hely -- csak abba van esélyed évközben,amelyik körzetes
2011. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Onnan ma hajtottak el, egy másikból múlt héten:-(

Márciustól szerettem volna járatni, de csak szeptembertól vennék be.

Tudom májsuban kellet volna jeletkezni, de akkor még más volt a dolgok állása.

2011. szept. 20. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár nem kispesten lakunk, de sajna év közben, pláne nem márciusban szinte sehol nem vesznek be gyereket, max kis falvakban, ahol 1 csoportba jó ha jár 10-12 gyerek. Pest és környéke amúgy is zsúfolt, lehetetlen év közben bekerülni.

Minket is elhajtottak előző évben, április a gyerek, csak utána szeptembertől vették volna fel. :((

2011. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik lenne a körzetes ovitok kedves kérdező?

Amúgy mi a bölcsivel jártunk úgy, hogy 11 hónaposan az elsők között jelentkeztünk, hogy 2 évesen mehessen a fiam.

Megjelöltük a Berzsenyit, másodiknak az Eötvöst, érdekes módon nem került be, hanem felajánlották a legrosszabbat a Csokonait. Ez van, ha az embernek nincsenek befolyásos rokonai és/vagy pénze...

2011. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gyöngykagyló a körzetes, de én a Napraforgóba szeretném járatni. Amúyg si van a legközelebb. (8 éve még az volt körzetes, amúgy9

A fiam járt magánoviba:-((( Mesevárba:-(( és a Hársfa oviba (Eötvös utcai) mondjuk az ő "oviskalandja" egy hosszú történet (hiperkatív)


Viszont tegnap beszéltem egy óvónővel, aki még fiamat ismerte és ő mondta, hogy kötelesek bevenni, ha betölti a 3. évet, függetlenül attól, hogy miylen hónap van, csak

erőszakosnak kell lenni.

2011. szept. 30. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kötelesek lennének, de helyhiányra hivatkozva elutasíthatják, és tuti, hogy az első elutasítottak között vannak azok, akik szeptember 1-ig nem töltötték be a 3 évet.

Nálunk úgy nem vettek fel egy kislányt, most ősszel, hogy idén áprilisban töltötte a 3 évet és anyukája gyes mellett 4 órában vissza ment dolgozni, addig a kis tesóra ismerős vigyázott. Még fellebbezéssel sem vették fel.


Mondjuk ha kevesebb a gyerek akkor biztos fel is veszik a gyereket, nálunk speciel harcolni kell az ovis helyekért.

2011. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még messze a március, majd kiderül mi lesz, ha más nem akkor elmegyk táppénre vagy anyám/anyósom vigyáznak rá szeptemberig felválta.

2011. okt. 3. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!